TOSYA BELEDİYESİ 2023 BÜTÇESİ MECLİSTE ONAYLANDI

banner294

TOSYA BELEDİYESİ 2023 BÜTÇESİ MECLİSTE ONAYLANDI

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçe Belediyesi yılın son meclis toplantısında 2023 yılı tahmini bütçesini oy birliği ile kabul edildi. 2022 yılının son meclis toplantısını yapan Tosya Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil başkanlığında toplandı. Gündemde yer alan maddelerin görüşülüp karara bağlandığı toplantıda belediyenin 2023 yılına ait tahmini bütçesi de kabul edildi.

Başta kiralar olmak üzere birçok kalemde ücret değişikliğini kabul eden Tosya Belediye Meclisi, belediyenin 2023 yılına ait öngörülen tahmini bütçesini 255 milyon 713 bin 810 TL olarak oy birliği ile kabul etti.

Meclisi toplantısının ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Volkan Kavaklıgil yılın son meclis toplantısını yaptıklarının altını çizerek, “Belediye Meclisi yılın son toplantısını yaptı. Belediyemizin bütçesi 255 milyon 713 bin 810 TL olarak onaylandı. Belediyemize, ilçemize hayırlı olsun. Cumhuriyetimizin 100.yılında ilçemizde yeni yatırımlara imza atarak halkımıza söz verdiğimiz projeleri bir bir yerine getireceğiz. İlçemize en iyi hizmeti sunmak için hep birlikte çalışacağız. İlçemizin kalkınması, ekonomik gelişiminin sağlanması ve gelirlerinin artırılması için çalışmalarımız sürecek. Belediye Meclisince kabul edilen mali bütçe ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 7 ay Önce

Tosya'ya tümen komutanlığı gelecek yakın zamanda.Tosya Belediyesinin çok çalışması lazım.Tosya büyüyor.ve daha da büyüyecek....

Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 7 ay Önce

Belediyemiz bütçesi hayr'lara vesile olsun. ===İKTİDAR OLAN MUKTEDİR OLUR.=== DİN, DEVLET, MİLLET, VATAN, BAYRAK aşkıyla yapılan her işi Yüce Müslüman Türk Milleti her daim hayr'la yad etmiş, duasını esirgememiştir. Bu Milli ve Manevi değerlerimize ters düşecek VEBAL ALTINDA BIRAKACAK, Toplum ve Kamu yararından uzak her türlü iş ve eylem Allah (CelleCelâlûhu) indinde ve biz kullar indinde karşılık bulacaktır
V E S S E L Â M.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307