TOSYA BELEDİYESİ 2020 TAHMİNİ BÜTÇESİ BELLİ OLDU

banner294

TOSYA BELEDİYESİ 2020 TAHMİNİ BÜTÇESİ BELLİ OLDU
banner278

Aralık ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Başkanlığında gerçekleştirilirken toplantıda öne çıkan gündem maddeleri arasında 2020 yılı tahmini bütçesi, ve Tosya 3.TOKİ yer tespiti kararları öne çıktı.

Bir önceki meclis toplantı tutanağı oy birliği ile kabul edilirken Tosya Belediyesi 2020 yılı tahmini bütçesi 46 milyon 322 bin 430 TL olarak onaylandı.

2020 yılında su, sebze ve meyve pazarı kiraları, otopark ve hayvan pazarı ücretleri gibi kalemlere güncel oranlarda değişikliğe gidildi.

Ayrıca Kasım ayında gündeme gelen Tosya 3 Etap TOKİ yer tespit ve lejant çalışmaları sonucunun yeni yılın ilk Meclis toplantısında incelenmek üzere 1 aylığına ertelendiği öğrenildi.

  

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 21:32

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alperen Safoğlu
Alperen Safoğlu - 3 yıl Önce

Belediyenin, gerçekleşen bütçe kalemlerine ilişkin gelir gider tablosunun bilançosunun, sonuç hesaplarının, faaliyet raporlarının, mevcutlarının, envanterinin, borçlarının belediyenin web sitesinden bir yıl süre yayınlanması çok iyi olur diye düşünüyorum. Bunları bilmekte oy veren ilçe halkının hakkı olsa gerek. Bazı şeffaf belediyeler web sitelerinde hesaplarını ayrıntlı olarak yayınlıyorlar.Belediyenin de elektonik dijital bilgisayar hesap sistemi bunu yapmaya yeterli sanki.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298