TOSYA BELEDİYE MECLİSİNDE 8 MÜDÜRLÜK İÇİN KARAR ALINDI

banner315

TOSYA BELEDİYE MECLİSİNDE 8 MÜDÜRLÜK İÇİN KARAR ALINDI
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Tosya Belediyesi Kasım ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil başkanlığında gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda önceki toplantıda, Müdürlüklerin ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen ek ödeneğin komisyon incelemesi ardından meclisçe görüşüldü. Oylamaya sunulan 32 milyon 570 bin TL ek ödenek meclisin oy çokluğuyla kabul edildi.

Tosya Belediyesi Kasım ayı meclis oturumunda belirtilen ek ödenek talebi komisyon tarafından incelenerek meclise sunuldu. Ek ödenek talebi meclisin de oylamasına sunularak MHP ve AK Parti meclis üyelerinin oy çokluğuyla kabul edildi. Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil oylama sonrası yaptığı konuşmasında; “Müdürlükler ihtiyaçları doğrultusunda ödenek talep ediyor. Bizler de ona göre dağılım yapıyoruz. Belediye hizmetlerinin ilçemize daha iyi sunulması ve yeni yatırımların yapılabilmesi bu ek bütçe talebini meclise getirdik. Zaten ilgili müdürlükler muhasebeleştirmediği bir şeyi ek ödenek olarak talep de bulunmaz. Bu gün Belediyemiz bünyesinde bulunan 8 müdürlüğün Başkanlık Özel Kalem,, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü ve Su ve Kanalizasyon Hizmetleri birimlerine ait toplam 32.570.000,00 TL (Otuzikimilyonbeşyüzyetmişbin TL) Ek Ödenek (Ek Bütçe) yapılmasının ve ek gelir bütçesi olarak ise; Teşebbüs ve Mülkiyet Gelirleri 32.570.000,00 TL olmak üzere Ek Gelir Bütçesinin yapılmasının Mahalli İdareler Muhasebe Yönetmeliğinin 37. Maddesine göre tasvibine uygun olarak Meclisin gündemine geldi ve oy çokluğu ile Ek Bütçe onaylandı. Bilindiği gibi Tosya Belediyesinin 2022 yılı bütçesi 77 Milyon 891 bin olarak sene başında onaylanmıştı. Şimdi Ek Bütçe ile Tosya Belediyemizin 2022 Bütçesi 110 Milyon 461 Bin TL oldu. İlçemize hayırlı olsun’’ dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner323
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife
Şerife - 12 ay Önce

ÇAYKAPI HALKI LÜTFEN SESİME KULAK VERİN. MEZARLIK YANI VE MEZARLIKLA KÖYÜN ARASINI DEFİNE AMAÇLI KAZIYORLAR. KAPŞONLU İŞÇİ KILIĞINA GİRİP KAZIYORLAR. GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YAPIYORLAR ŞÜPHELENDİĞİNİZ DURUMLARDA ÇAYKAPI HALKI JANDARMAYA İHBAR DA BULUNSUN. GECE OLSUN GÜNDÜZ OLSUN ŞÜPHELENDİĞİNİZ DURUMLARDA ÇAYKAPI HALKI JANDARMAYA İHBAR DA BULUNSUN. YÜZLERİNİ KAPŞONLA ÖRTÜP SAKLAMAYA ÇALIŞIYORLAR HEMEN JANDARMAYA İHBAR DA BULUNUN.

Gülemiyorum artik
Gülemiyorum artik - 12 ay Önce

Zaten dünya kadar boş mevkide eleman var müdürlüğe ne gerek var başka işlere harcansa ya yollar berbat millet ac ıssız dünya kadar genç var

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307