Tosya Belediye Başkanından Sağlık Çalışanlarına Destek Ziyareti

banner294

Tosya Belediye Başkanından Sağlık Çalışanlarına Destek Ziyareti
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesi ve Tosya Üretken Eller Derneği işbirliği ile hazırlanan Gıda Destek Paketleri Tosya Devlet Hastanesi çalışanlarına Belediye BaşkanıVolkan Kavaklıgil, eşi Seval Kavaklıgil, Başkan Yardımcısı Mustafa Mola ve dernek yönetimi yaptıkları moral ziyaretinde tek tek takdim edildi.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, "Gerek belediye hizmet binamızdaki kendi personelimiz, gerekse sahada vatandaşa hizmet odaklı yaptığımız işlerde salgın hastalığın daha da yayılmaması ve kontrol altına alınması amacıyla özveriyle çalışıyoruz. Bu sebeple, başta belediye personelimiz olmak üzere şu an sahada olan tüm emniyet güçleri, sivil toplum kuruluşları ve emeği geçen herkese bu vesileyle teşekkür ediyorum. Fakat Sağlık Çalışanlarımız ayrı bir yere koymak istiyorum,Tosya Devlet Hastanesi ve 112 Sağlık çalışanlarımız bu konuda büyük bir özveriyle, canla başla çalışmakta. Tosya Devlet Hastanesinde görev yapan tüm sağlık çalışanlarını tek tek tebrik ediyorum. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Kendilerine güç ve kuvvet kazandırmak için hazırlanan ve içinde (pekmez ,ceviz, marmelat ve ıhlamur gibi) enerji verecek gıda malzemelerinin olduğu paketleri ikram ettik. Bu gün Tosya Devlet Hastanesindeki sağlık çalışanlarımızı hatırlamak, onların bir nebze yanında yer almak ve çalışmalarına destek olmak amacıyla buradayız. Nice sağlıklı mutlu günlere inşallah hep beraber ulaşmak dileklerimle" diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 21:45

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
DAVUT
DAVUT - 2 yıl Önce

OLAY OLALI KAÇ ZAMAN OLDU. BAŞKAN YENİ BOY GÖSTERİYOR. GEÇEN SORU SORDUM AMA CEVAP VERMEDİ ALLAH ŞAHİDİM OLSUN. DÖNÜP YÜZÜME BAKMADI. ÖYLE ÇOK KALBİM KIRILDI Kİ ANLATAMAM

B A
B A - 2 yıl Önce

Sosyal mesafe ihlal edilmiş
Gerekli tedbirler asgeri seviyede durumun ciddiyetinin farkına varamayan halkımkz için olumsuz örnek oluşturuyor hastene yönetiminden daha dikatli olmasını rica ediyorum.

Gazi
Gazi - 2 yıl Önce

Sayın başkanım Allah sizden razı olsun sağlık çalışanlarını ziyaret etti n için sağ olun başkanım

Tosyali
Tosyali - 2 yıl Önce

Sayin Baskan Volkan bey ve sayin bashekim Ahmet bey hastanedeyiz sagduyulu ve örnek bir davraniş sergiliyoruz lakin maskeleriniz yok bence takmaliydiniz !

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298