Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavklıgil Gazi Fırat Zorba için Bakın Ne Yaptı

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Cumhuriyet Bayramının 96.Yıldönmü kutlamaları için ilçe merkezinde düzenlenen törenler öncesinde ani gelişen bir olay sonrası Gazi Fırat Zorba'nın rahatsızlğını gören Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil yerinden fırlayarak Gazinin yanına gitti. Saat 10:00 da başlaması gerekn törenin kısa bir gecikme yaşanması sonrası Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Gazi Fırat Zorbayı kolundan tutarak Protokol alanında kendi yerine oturttu. Gazi Fırat Zorba ile yakından ilğilenen İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Tosya Cumhuriyet Başsavcısı Emre Şükrü Acar,İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Jandarma Komutanı Üsteğmen Mehmet Akgül vatandaşlar tarafından ayakta alkışlandı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması için ayağa kalkan Gazi Fırat Zorba'ya yine en büyük desteği Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil göstererek tören boyunca gaziyi kolundan tutarak destek oldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 20:38

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman kale
Osman kale - 3 yıl Önce

Hep derizya herkes kendine yakışanı yapar. Teşekkürler BAŞKAN.

Mustafa Akça
Mustafa Akça - 3 yıl Önce

Teşekkürler başkanım, hassasiyetinizi ve şahsınıza makamınıza yakışanı yapmanızdan dolayı tebrik eder, başarılar dilerim...

Recep
Recep - 3 yıl Önce

Helal olsun başkanım

Kübra
Kübra - 3 yıl Önce

Koca yürekli reis Varol

Kazım. Çalap
Kazım. Çalap - 3 yıl Önce

İnsan. Adam. Müslüman. Anane. Gelenek. Görenek. İşte. Bu. Teşekkürler. Rabbim. Razı. Olsun

Aydın KILIÇ
Aydın KILIÇ - 3 yıl Önce

Milletimizin tüm fertlerinin yediden yetmişe başta ŞEHİTLERİMİZE sonra GAZİLERİMİZE vefa borcumuz vardır.Onlara saygı duymayan saygı göremez.Canlarını vatan uğruna ortaya koymuşlardır. Gurbetteki bir vatan evladı olarak Belediye Başkanımızı Gazimize göstermiş olduğu bu saygı ve hürmetten dolayı kutluyor, teşekkürlerimi kendisine arz ediyorum..

Fuat
Fuat - 3 yıl Önce

Ne ekersen onu biçersin
Saygı ve sevgi ek ki karşılığını alasın
Fırat karsdeşimize Allah'dan şifalar dileriz
Genç Bşk.mızın önünü açalım
Taş koymak isteyen o taşa takılır
Tum.siyasetçilerimiz memleketimiz için birşeyler yapın elele verip

Kerem
Kerem - 3 yıl Önce

Iyide kaymakam bey gelene kadar neredeydi başkanım kaymakam bey geldi kolundan tutmuş başkanla GAZIMIZI aralarına oturtan ikisi arkadaşlar yanlı bakmayın önce KAYMAKAM BEYE SONRA BAŞKANA TEŞEKKÜR EDIYORUM...


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298