Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Seçildi

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Seçildi
banner278

buraya tıklayınız

Haber:Sedat Ağacıkoğlu

Gelişen Türkiye ödülleri sahiplerini buldu
19 Şubat tarihinde Gelişen Türkiye Ödülleri Mustafa Kemal Atatürk kültür Merkezinde İbrahim Kendirci'nin sunuculuğunda gerçekleşti.
Ödül Törenine akademisyen sağlık girişimci iş insanları ve Belediye Başkanları katıldı katıldı.Zirve'de dikkat çeken bir başka ödülde ''Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı''  Volkan Kavaklıgil ödül aldı.30 yaşında Türkiye'nin en genç Belediye Başkanı seçilen Volkan Kavaklıgil birbirinden yenilikçi belediye çalışmaları ile dikkatleri çekerek bu alanda ''Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı''  seçilmeyi hak etti. Tosya Belediye BAşkanı Volkan Kavaklıgil bu ödülle ve başarısıyla zirve'de alkış aldı.

VOLKAN KAVAKLIGİL KİMDİR ?

23 Nisan 1990 yılında Tosya’da doğdu. İlk ve Orta öğreniminin ardından Orhan Şaik Gökyay Lisesi’ni bitirdi. Çarkırı Karatekin Üniversitesi Orman Fakültesi’nden mezun oldu ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans çalışmalarını devam ettiriyor.

Tosya Belediyespor kulübünde 11 yıl aktif futbol oynadı. Vatani görevini piyade er olarak Ankara Genel Kurmay Başkanlığı’nda tamamladı. Berlin’de peyzaj alanında eğitimlere katıldı. Orman Mühendisliği faaliyetlerini yürütmek üzere Doruk Mühendislik şirketini 2015 yılında kurarak Tosya’da bu alanda faaliyetlerini sürdürdü.

2008 yılından itibaren aktif olarak siyasetin içinde yer alarak, 2009-2011 yılları arasında Çankırı Ülkü Ocakları Üniversiteler Masa Başkanı, 2011-2013 yılları arası Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı, 2016-2018 yılları arası Ülkü Ocakları Tosya İlçe Başkanlığı ve Mart 2018’de MHP Tosya İlçe Teşkilat İl Delegesi görevlerini üstlendi. Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında siyasi çalışmalarını sürdürerek 29 Kasım 2018 tarihinde de MHP’den Tosya Belediye Başkan Aday Adayı ardından 30 Aralık 2018 tarihinde aday olarak ilan edildi. Yapılan yerel seçimlerin ardın Tosya Belediye Başkanı olarak seçilen Kavaklıgil evli ve bir çocuk babası, iyi derecede İngilizce biliyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2021, 22:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan bey
Hakan bey - 5 ay Önce

Admin Allah rızası için yayınla. Yazıklar olsun ödülü verenlere ne yapmış ki de bu kadar özel bir ödüle layık görülüyor Alt kısma yallaaahhh üst düzeye eyvAllah diyen bir adam. Bi daha ki seçimde alacağı oy gösterecek başarısızlığını

istanbullu
istanbullu - 5 ay Önce

en basarili baskan kazim sahindi

B
B - 5 ay Önce

Başkanımız MaşAllah Tosya seninle gurur duyuyor. Sempatik, çalışkan, dürüst, yalan yok, çok çalışıyor nazar değmesin, Yolun bahtın açık olsun.

Sosyal Barış
Sosyal Barış - 5 ay Önce

Başarısını tebrik ediyorum. İlçede her şeyin müdürlüğü var ama ilçe ekonomi müdürlüğü yok. Derdimizi anlata bileceğimiz il ekonomi müdürlüğü de yok. Çok saygılar.

Bilge can
Bilge can - 5 ay Önce

Seninle gurur duyuyorum

Yorumcu
Yorumcu - 5 ay Önce

Başarılarınızın devamını dilerim...TEBRİKLER.

Er can Ulutsş
Er can Ulutsş - 5 ay Önce

Tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Ali öztürk
Ali öztürk - 6 ay Önce

Basarilarin devami diliyorum sayin başkanım


SIRADAKİ HABER