Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil '' Yapraklı Kavşağı Yapılacak''

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil '' Yapraklı Kavşağı Yapılacak''
banner271
banner266

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil katıldığı Kastamonu İl Koordinasyon toplantısından müjdeyle döndü. Başkan Kavaklıgil katıldığı toplantıda Tosya Devlet Hastanesi'ne yeni doktor ataması konusunda Tosya Kastamonu karayolunu gündeme getirdiklerini dile getirerek ağırlıklı olarak Tosya Yapraklı kavşağının çözüme ulaşması için yetkililerle görüştüklerini ifade etti.

Başkan Kavaklıgil yaptıkları resmi temasların olumlu sonuçlandığını ifade ederek ortalama iki hafta içinde bölgede ara verilen çalışmaların yeniden başlayacağını ve özellikle bu yoldan ulaşım sağlayan vatandaşlarımızın bağ ve köylerimize daha rahat gideceğini belirtti.

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Kavaklıgil; “Bilindiği üzere geçtiğimiz dönemde başlayan ve farklı sebeplerden dolayı yapımına ara verilen Tosya Yapraklı kavşağı olumlu temasların ardından yeniden yapılarak hizmet vermeye başlayacak. Geçtiğimiz dönemde de yapım çalışmaları esnasında oluşan bir takım olumsuzluklar ve vatandaşlarımızın ulaşım konusunda çektiği sıkıntılar da inşallah tekrar yaşanmayacak” dedi.

Tosya Basın Bürosu

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 17:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
selim
selim - 11 ay Önce

insanları kandırmayı bırakın. ikmale bırakılan iş için birisinin icraatına falan gerek yoktur. idare yarım kalan işini öyle ya da böyle tamamlatır. bu hep böyle olmuştur.dürüst olun.

yorumcu
yorumcu @selim - 11 ay Önce

Oğuzhan Yaratmak kelimesi uygun değil:)

Oğuzhan
Oğuzhan @selim - 11 ay Önce

sayın selim kardeşşşş
bi iş vardır 10 günde olur,
bir iş vardır aynı gün olur...
arasındaki farksa üzerine düşmektir.!!!
Erzurum soğuğu yaratmayalım demi ama ;)

Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

Sadece kavşağın tamamlanması yetmez. Ortayol diye bilinen Yapraklı yolunun da ıslah edilmesi gerekiyor. İstanbul yolunun bölünmüş yol yapılmasından sonra yoğun olarak kullanılmaya başlanan bu yol gerek dar olması, gerekse asfaltının düzgün olmaması nedeniyle sürücülere zor anlar yaşatabilmekte. Umarım gerekli çalışmalar bu yol için de yapılır. Kolay gelsin

Mehmet Eser
Mehmet Eser - 11 ay Önce

Hadi bismillah. Hızlı, isabetli ve etkili icraatlarinizi bekliyoz başkanım. Selamlar

tosya icin elele
tosya icin elele - 11 ay Önce

idare ler ihale acar isveren hsngi idareyse sure yi yapim isini kararlastirir .belediyeyle alakasi yoktur.dr isininde belediyeyle alakasi olmayip baskandan boyle isteklerde bulunan vatandaslarimiz istemis olmak icin her hizmeti istiyor

ALİ
ALİ - 11 ay Önce

karayolları genel müdürlüğünün başınadamı volkan başkan geldi....

SIRADAKİ HABER