TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL'İN YENİ YIL MESAJI

banner294

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL'İN YENİ YIL MESAJI
banner278
banner303


Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yeni yılın, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Volkan Kavaklıgil, “Üzüntüleriyle, sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yepyeni umutlar ve beklentilerle 2022 yılına giriyoruz. Önümüzdeki yıl bize yeni umutlar vaat ediyor. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizlerin, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun “birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak” olduğunu düşünüyorum.

Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmaktır. Bu duygu ve düşüncelerimle tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın ülkemize, bölgemize ve insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 23:17

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
tüh iki yüzüne admin
tüh iki yüzüne admin - 10 ay Önce

Olumsuz yorumları yazmıyorsunuz bu resmen adam kayırma başkanım çok yaşa dersek yayımlarsınız ama hakkımızı arıyoruz yayınlamıyor yazıklar olsun admin

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 10 ay Önce

EyvAllah Başkanım yeni yılın ülkemize ve bütün insanlığa hayırlı olmasını diliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298