Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'i zora sokan soru

banner294


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocık Bayramı törenlerinde temsilen koltuğunu Fevzipşa ilkokulu öğrencisine bırakan başkan Volkan Kavaklıgil öğrencilerden gelen bir soru karşısında cevap vermekte zorlandı.Fevzipaşa ilkokulu öğrencisi '' Başkanım Nikah memuru nikah kıyarken Belediye Başkanından aldığım yetkiye göre nikahınızı kıyıyorum diyer.Siz kendiniz nikah kıyar iken kimden yetki alıyorsunuz ? ''' sorusu karşısında başkan cevap vermekte kısa süreli zorlansada başına gelen bir anı ile soruya cevap verdi.

Belediye başkanı seçildikten sonra bir nikah kıyma programı vardı.Ben farklı bir programda olduğumdan nikah kıymaya katılamayacağımı bildirdim arkadaşlara. Arkadaşlarda matbu bir yazı hazırlayarak belediye başkanı Volkan Kavaklıgil'in  bize vermiş olduğu yetkiye dayanarak nikahınısı kıyıyorum diye okuyup mutlu çiftimzin nikahını kıyacaktı.Daha sonrasında benim programım erken bittiği için nikah kıyma törenine ben katıldım.Sonrasında nikahı kıyarken matbu formda yazılı olan Belediye başkanı Volkan Kavaklıgil'in bana vermiş olduğu yetkiye göre nikahınızı kıyıyorum dedim ama iş işten geçmiş oldu''dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 12 ay Önce

Yeni başkandan bizde keşke halk ekmek işletmesi isteseydik. Halk yanıyor duyan gören olursa....
Dünyada bayram niteliğinde kutlanan tek çocuk bayramı olarak Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere bıraktığı 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayramimiz kutlu olsun gelecek nesil sizlerin çocuklar..

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307