Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'den Önemli Uyarı

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, dünyayı saran corona virüsüne tedbirlerin alındığını söyledi.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Ülkemizi esir alan koronavirüsü hakkında değerlendirmelerde bulunararak vataşdaşlara sağduyulu olmayı ve tedbiri elden bırakılmaması konusunda İl Genel Meclis Üyesi Cihan Çetin, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, Belediye Meclis Üyeleri Tekin Süzük, Nafiz Tekeli, İsmail Ölmez, Rahman Çalıkuşugil, Hasan Atıcı, Ahmet Büyükacar ve Ahmet Özelmacı da katıldığı basın toplantısı düzenledi.

Tedbirlerin alındığını söyleyen Başkan Kavaklıgil toplantıda yaptığı konuşmada; “kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte ortaklaşa çalışmalarımız devam ediyor. Endişeye, her hangi bir karamsarlığa, tedirginliğe düşmeye hiç gerek yok. Tedbirlerimizi alıyoruz. Vatandaş olarak bireysel tedbirlerimizi düzgün bir şekilde alırsak Rabbimin izniyle bu virüs belasından şehrimizi hiçbir şekilde şehrimizi içerisine almadan atlatacağımız kanaatindeyim. Rabbim inşallah bütün milletlere, bütün insanlara bu virüsü atlatmayı nasip eder” dedi.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil basın mensuplarının corona virüsü hakkındaki sorularını; “Tosya ilçemizde ve Kastamonu genelinde bizim bildiğimiz, bize ulaşan herhangi bir vaka yok. Ama bu olmayacağı anlamına da gelmez tedbiri elden bırakmamız lazım” şeklinde cevapladı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 22:07

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tanzimat
Tanzimat - 2 yıl Önce

ADMİN YORUM NEREDE TEMBEL ADMİN İSTİFA ET

ocak
ocak - 2 yıl Önce

ADMİN ELEŞTİRİLERİ NİYE YAZMIYORSUN. MEMNUN DEĞİLİZ BAŞKAN BU NE YA. MİLLET CAN DERDİNDE BAŞKAN HAVA REKLAM DERDİNDE

İdris Mantar
İdris Mantar - 2 yıl Önce

Allah razı olsun Syn Başkanımız ve halkımıza samimiyetle hizmet eden herkesten....

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298