TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL'DEN BOMBA AÇIKLAMALAR

banner294


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeni ile dün akşam ilçede faaliyet gösteren Ulusal ve Yerel basın mensupları ile toplantıda bir araya geldi.Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil toplantıda gündeme dair yaptığı konuşmada ''son günlerde ilçemizde Cumhur İttifakı ve yapılan hizmetler konusunda bazı söylemler konuşuluyor diyerek gündemi değerlendirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2022, 00:12

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Yıllarca arkasından konuştuk tayyibin , ne olduda desteklemeye başladık 50 senedir mhp 1 tane cumhurbaşkanı olacak adam yetiştiremedi ise yazık derim. Ayrıca herkez taşın altına elini koyar devleti için ama bu hükümüt için koymaz yukardakiler dört dörtlük yaşayacak kende adamları devletin tüm kadrolarına yerleşecek liyakatlı adam hic bi yere giremeyecek sonrada destek isteyecek. Yok öyle hesap verecek gün yaklaşayor.

Tosyalı
Tosyalı - 1 yıl Önce

Alparslan Türkeş sizi görse yüzünüze tükürür çakma milliyetçiler çünkü siz bu davaya baştan sona ihanet ettiniz milliyetçiliğin her türlüsünü ayaklar altına alan birinin yanında durarak ve bu ülkeyi bu hale getirenlerle yan yana yürüdüğünüz için gün gelecek yargılanacaksınız bütün günahlara ortaksiniz kandırılan tayfayla kandırılmış olmanız ve koca MHP min oyunu %6 Kadar düşünmeniz en baştaki liderinizden size kadar yazıklar olsun ..

Volkan başkaaaaaaaan
Volkan başkaaaaaaaan - 1 yıl Önce

Sayın başkan söylediklerinizi konuşurken kendinizde buna inanıyor musunuz?

Ahmet Murat
Ahmet Murat - 1 yıl Önce

Başkanı dinlerken aklıma Rahmetli Kemal Sunal'ın "Zübük" filmi geldi, neden acaba???

Tosyalı
Tosyalı - 1 yıl Önce

Sayfa sahibi yayinlamiyorsan neden yorum sekmesi açık ?

Ahmet Murat
Ahmet Murat - 1 yıl Önce

Eyyyy admin...yorumumu yayımlamayacaksan neden haberin altına yorum bölümü açık???

Abdullah çelebi
Abdullah çelebi - 1 yıl Önce

Helal olsun başkanım

Şaban ince
Şaban ince - 1 yıl Önce

Helal olsun sayın başkanım taskopru den selamlar Allah selamet versin düşüncelerinize kesinlikle katılıyorum güzel bir konuşma olmuş umarım herkes bu şekilde düşünüp hareket eder mesele memleket meselesidir.
Allah yâr ve yardımcınız olsun


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307