Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Basın Açıklaması

banner294

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Basın Açıklaması
banner278

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil bugün saat 13:00 da Belediye Başkanlığı Makamında ilk basın açıklamasını yapacak.

Başkan Volkan Kavaklıgil tarafından ilçemiz gazetecilerine yapacağı basın açıklamasında Tosya Belediyesi’nin geçmiş dönem hakkında açıklayıcı bilgi ve belgelerle gazetecilerin sorularını yanıtlayak.

www.tosyahaberleri.com haber sitesi olarak okuyucularımızda belediye başkanı Volkan Kavaklıgile sorulmasını istediğiniz sorular var ise haberimize yorum yaparak sizin sorularınınız basın toplantısında gündeme getireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 11:32

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Necip Alışkan
Mehmet Necip Alışkan - 3 yıl Önce

Yasak olmasına rağmen caddeleri reklam panosu,şahsi duba,yelken reklam panosu, makine ve çeşitli malzemelerle işgalini gözden geçirecek misiniz?

Ali
Ali - 3 yıl Önce

ekmeğe zam olmuyaydı iyide be başban mübarek günlerde heç olmadı. zaten TOSYA'nın işsizlik sorunu varken heç olmadı bu :( :( :(

mağdurumda mağdurum...
mağdurumda mağdurum... - 3 yıl Önce

Sayın başkanım ben 2.etap tokide oturuyorum fakat bu köpeklere bir çözüm üretelim artık tokide oturanlardan çok köpek var adım atılmıyor sabah çocuklar okula gidemiyor akşam okuldan işten kimse yürüyerek gelemiyor acil hemde çok acil önlem alınması gerekiyor ...

Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Tosya Belediyesinin geçmiş döneme ait yüklü bir borcunun olduğu söyleniyor. Bu borç tam olarak ne kadar başkanım ? Bu borcun varlığı sizin çalışmanıza engel teşkil eder mi, Yeni yapacağınız projelerin süresini uzaltır mı ?

fth
fth - 3 yıl Önce

Ekmeğe yapılan 50 kuruşluk zam hakkında bi yorumu var mı ve bu zammı neden ramazan ayının 1.gününde yapmış olabilirler biraz fazla uyanık davranmadılar mı sizcede?

Emre
Emre - 3 yıl Önce

Belediye otobüslerinin çarşı içerisinde ki yerinin değiştirilmesi ile alakalı bir projeniz var mıdır. Halk olarak bu durumdan çok rahatsızlık duymaktayız..

Hshshs
Hshshs - 3 yıl Önce

Yukarı sanayinin yolları cok bozuk yağmur yağınca birikiyo yapilmasını istiyoruz

Kemal görmüş
Kemal görmüş - 3 yıl Önce

Ekmek ve pide zammı ile birde gramaj kontrolleri ve açıkta satılan ürünlerle ilgili kontroller


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298