Tosya Belediye Başkanı Dışişleri Bakan Yardımcısına Antika Radyo Hediye Etti

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’e makamında nezaket ziyaretinde bulunan Bakan Yardımcısı Kaymakcı bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, destek ve katkıları için Bakan Yardımcısı Kaymakcı’ya teşekkür etti. Ziyarette ayrıca Tosyaspor Kulübü tarafından Bakan Yardımcısı Kaymakçı’ya 37 numaralı forma ve atkı hediye edildi.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil nostalji olması açısından Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı’ya tarihi bir radyo hediye etti. Başkan Kavaklıgil Bakan Yardımcısı Kaymakcı'ya radyo hakkında kısa bir bilgi vererek nasıl çalıştığını göstermek için radyonun sesini açtı.Tam o esnada radyoda ezan okunmaya başladı. Başkan Kavaklıgil okunan ezanı duyduğu anda ''Radya eski olduğu kadar dualıyımış da bir açtık ezan okunda ardında da dua okundu ''dedi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı açıklamasında; “Bugün doğduğum büyüdüğüm pilavını yediğim helvasını tattığım memleketim Tosyaya geldim. Tosyalı olmaktan gurur duyuyorum. Gerçekten bu güzel ilçemizin çok daha ileri bir noktaya gitmesi için Ankara’da bizde her türlü elimizden gelen desteği yapıcağız.

Sayın Belediye Başkanımız çok önemli çalışmalar yapıyor. Bizde Tosyamıza hizmet eden herkese her türlü desteği elimizden geldiği ölçüde sağlamaya devam edeceğiz. Umarız eğitimden sağlığa altyapıdan çevreye eğitimden spora her alanda Tosyayı desteklemeye devam edeceğiz.

Hemşerilerimize layık oldukları hizmeti hepbirlikte Belediye Başkanımızla Kaymakamımızla diğer yerel yöneticilerimizle hepbirlikte sunmaya devam edeceğiz. Bize gösterdiğiniz bu sıcak temastan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor tüm hemşerilerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2019, 22:28

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fan_
Fan_ - 3 yıl Önce

Çaycı abi naptın sen pat diye lafı boldün hiç olmamış.

Asi
Asi - 3 yıl Önce

Çaycı biraz ayıp etmiş orda başkan konuşurken pat diye söz kesilmemeli yinede başkanımız çok nazik maşAllah

İdris Mantar
İdris Mantar - 3 yıl Önce

Syn Kaymakamımızla beraber Syn Belediye başkanımıza Syn Bakan yardımcımız Faruk Kaymakçı beye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.Çünkü teşebbüs etmeden, hareket etmeden, mücadele etmeden bazı başarılar gelmiyor.Çok basit şeyleri yapmak için bile bazen insan çok uğraşlar veriyor.Birçok zorluklardan geçerek devletin üst makamlarına gelmiş böyle nadir şahsiyetlerin gönlüne girip Tosyamıza gelmesinde emeği olanlar hiç şüphesiz değerli bir iş çıkarmışlardır.Allah razı olsun diyor, saygılar sunuyorum.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298