TOSYA BASINI GÖREVE YENİ BAŞLAYAN İLÇE PROTOKOLÜNÜ ZİYARET ETTİ

banner315

TOSYA BASINI GÖREVE YENİ BAŞLAYAN İLÇE PROTOKOLÜNÜ ZİYARET ETTİ
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde görev yapan Ulusal Ajans muhabirleri ilçede yeni göreve başlayan Tosya İlçe Jandarma komutanı Teğmen Oğuzhan Dişçeken, Cumhuriyet Savcıları Ömer Kalaycı ile Ali Faruk Avcı ve Orman İşletme Müdürü Nejat Timur Uyanık’ı ziyaret etti.

Tosya İHA Muhabiri Sedat Ağacıkoğlu, TRT ve AA muhabiri Mehmet Ulusoylar ile DHA muhabiri Bünyamin Karacan ilk olarak Tosya İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Oğuzhan Dişçeken’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi. Tosya İlçe Jandarma Komutanı Oğuzhan Dişçeken ilçemizde görev yapan ajans muhabirlerinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

Tosya Ulusal Ajans Muhabirleri bir sonraki ziyaretleri ilçemizde daha önce İşletme şefi olarak görev yapan şimdi ise İşletme Müdürü olarak atanan Orman İşletme Müdürü Nejat Timur Uyanık’a oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Orman İşletme Müdürü ‘’ Geçmiş yıllarda ilçede işletme şefi olarak görev yaptığı dönemlerde sizleri çok yakından tanıyorum. Başarılı bir şekilde uzun yıllardır basın olarak hizmet etmektesiniz. Orman İşletmesi olarak sizlerle koordineli bir şekilde çalışıp bilgi alışverişinde bulunacağız. Tekrardan ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.

Son olarak Tosya Adliye Sarayını ziyaret eden gazeteciler ilk olarak Hâkim Yusufcan Sezer, Muhsin Çabat, Gökhan Öcal’ı ziyaret etti. İlçede görev yapan Hakimleri gazetecilerin ziyaretinden çok memnun olduklarını ifade ettiler. Gazeteciler sonrasında ilçeye yeni atanan Cumhuriyet Savcıları Ömer Kalaycı ve Ali Faruk Avcı’yı ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretler hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
-
- - 1 ay Önce

Eski müdür Alpaslan gibi bu arkadaş ciddi ve bilgili. Yanlış bir tercih değil doğru bir tercih Tosya için

_
_ - 1 ay Önce

Timur bey büyük beklentiler ile karşılandı Tosya da. Timur bey dürüst ve onurlu biri. Acilen getirildi. Tosya da durum biliniyor.

_
_ - 1 ay Önce

Denetimden geçti orman. Timur müdür gerekliydi oraya.

mert
mert @_ - 1 ay Önce

işin içinde iş var ama bu devran böyle ama bu arkadaşın geldiği iyi oldu. düzelme olur

Akif
Akif - 1 ay Önce

Çok önemli bir atama. Bu atama ilçenin kalkınmasını çok üst basamaklara çıkaracak. Bu atamayla yeni bir heyecan oluştu. Çok iyi oldu.

YOLDAŞ
YOLDAŞ - 1 ay Önce

düzeni yeniden kuracak devlet dairesi mantığını eski haline getirecek beklenti bu

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307