Tosya Anadolu sağlık Meslek Lisesi Mezuniyet Töreni

Belediye Düğün Salonunda yapılan tören saat 16:00 da başladı.

Tosya Anadolu sağlık Meslek Lisesi Mezuniyet Töreni
banner278

buraya tıklayınız
Törene Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Emniyet Müdür Vekili Göksel Aydın, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Niyazi Gümüş, Yüksekokul Sekreteri Sedat Karaçam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Korkmaz, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, MHP Tosya İlçe Başkan Yarımcısı Ahmet Baş öğretmenler, öğrenci velileri  katıldı.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını okul müdürü Mutlu Cesur yaptı. 


Mezun öğrencilerden konuşma yapan Hemşirelik Bölümü okul birincisi Ayşe Ata başlangıçlar güzeldir, bitişler zor diyerek konuşmasına başladı. Ata;” tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı. Beni ve sanıyorum ki tüm arkadaşlarımı şu günlerde hüzünlendiren bir dönemdeyiz. Hayatımızın bir sayfasını acı tatlı anılarla kapatırken diğer sayfasını yeni beklentiler ve umutlarla açıyoruz.

Nice anılar ve güzel duyguların eşliğinde gururlu ve bir o kadar da hüzünlü bir şekilde okuluma veda ediyorum bayrağı sizlere teslim ederek.

Bizler mevsimlik birer çiçek gibi bu okuldan gelip geçiyoruz. Daha önce başkalarının da bu sıralardan geçtiği gibi.

Tüm arkadaşlarıma ve bizden sonra yerimizi alacak kardeşlerime de bundan sonraki eğitim yaşantılarında başarılar diler saygılar sunarım” dedi.

Dereceye giren öğrencilere diplomaları Kaymakam Mehmet Türköz  ve protokol üyeleri tarafından diğer öğrencilere ise velileri tarafından verildi.

Mezun öğrencilerin alt sınıflardaki öğrencilere Bayrak-filama devir teslimi yapmasının ardından mezun öğrenciler öğretmen Sinem Cacaner eşliğinde meslek andını okudu. Öğrenciler tarafından şarklar söylendi şiir okundu.

Mezun öğrencilerin hep birlikte grup olarak şarkı söylemesinin ardından keplerin havaya atılmasıyla tören sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2012, 00:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 9 yıl Önce

diploma töreninde veliler çok sevinçlşydik.tek üzüntümüz neziha hocamızın aramızda olmayışıydı.mezun öğrenci velileri adına neziha hocam size şükranlarımı sunarı.okul birincii kızımızında dediği gibi tüm öğrenciler üzerinde emeğiniz büyük.sizi asla unutmayacağız.istanbulda bir eviniz olduğunu unutmayın.saygılarımla.

zeynep
zeynep - 9 yıl Önce

mezuniyet töreninden sonra öğrencilerin neziha hocamla parkta buluştukları an görülmeye değerdi.öğrencilerin o gözlerindeki parıltı gözlerimi yaşarttı.nasıl bir sevgiydi bu.neziha hocam siz bzizim çoçuklarımızın sevgisini kazandınız onlarin yanında sizin bu sevginizi görmek inan beni çokmutlu etti.öğrencilerinizle gururu duyabilirsiniz.sizi asla unutmayacaklar.parktaki o anıda biz veliler asla unutmayacağız.size çok teşekkürler hocam kızm adına biz töreni parkta yaşadık .her şey gönlünzce olsun hocam kahrımızı çok çektiniz.neiha hocam karabükte sizi görmekten mutluluk duyarız.

SIRADAKİ HABER