Tosya 4 Yol Kavşağı Işıklarına Kavuştu

Tosya 4 Yol Kavşağı Işıklarına Kavuştu

Tosya 4 Yol Kavşağı Işıklarına Kavuştu
banner278

buraya tıklayınız

Tosya'da uzun süredir giriş ve çıkışlarında bulunan kavşaklarında meydana gelen kazalarda birçok ölümlü yaramalı ve maddi hasarlı kazalar meydana gelmişti.

Birçok yerel medya ve ulusal basında yer alan Tosya kavşak kazaları sonunda geçtiğimiz aylarda Kastamonu Karayolları Bölge müdürü kavşaklarda inceleme bulunmuş ve bu kavşakları incelemişti.

Tosyahaberleri.com olarak meydana gelen kazalarda dikkatleri kavşaklara yönlendirerek, haberlerimiz sonunda Tosya 4 yol kavşağının Işıkları yapılarak hizmet vermeye başlandı. Dün gece halısaha da yarı final maçını izlemeye giden Tosya'lı vatandaşlar, kavşaktaki yanan ışıkları görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Vatandaşların temennileri bir an önce gerekli tüm işlemlerin yapılarak kavşağın daha kontrollu bir anayol olarak kullanıma devam etmesi yönünde.

Tosyahaberleri.com olarak bu ve benzeri tüm gelişmelerin takipçisi olacağız. Geçte olsa kavşakta yanan ışıkların benzeri trafik kazalarını bir nebze de olsa engellemesini diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2012, 12:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet sirkeoğlu
ahmet sirkeoğlu - 9 yıl Önce

bu kadar mı zorduki birbuçuk yıldır yanmadı lambaları yine tosya tedaş bağladı demekki bürokrsi gereğiymiş.darisi yine sökülen fasilali lambalara.emeği geçenlere çok teşekkürler.

 hudayi aksu
hudayi aksu - 9 yıl Önce

bende trafik ısıgı sanmıstım ya bu ne boyle park alanı gibi olmus her yer

SIRADAKİ HABER