TOKİ TOSYA HAK SAHİPLERİNİN DAİRESİ BELLİ OLDU

banner294

TOKİ TOSYA HAK SAHİPLERİNİN DAİRESİ BELLİ OLDU
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) tarafından 100.000 Sosyal Konut Projesi kapsamında, Tosya  (109 Adet Konut)  Projesi’nde inşa ettirilen; 2+1 nitelikli 65 adet ve 3+1 nitelikli 44 adet olmak üzere toplamda 109 adet konut için Konut Belirleme Kurası 19 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

 Pandemi nedeni ile Ankara’da noter huzurunda seyircisiz olarak yapılan kura çekilişi TOKİ’nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı.
Konut belirleme kurasından sonra Gayrimenkul Satış Sözleşmesi hak sahipleri tarafından 06-24 Eylül 2021 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası   Kastamonu Tosya  Şubesi’nde imzalanacaktır.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
DR. ALİ ERYİĞİT
DR. ALİ ERYİĞİT - 1 yıl Önce

ABDULLAH BEY,
KÖY DERKEN SUBLİMİNAL MESAJ MI VERİYORSUN? YA DA KÖY KELİMESİNDEN NE ANLIYORSUN?

TÜRK DİL KURUMUNDAN ALINTI YAPAYIM :
KÖY : Yönetim durumu, toplumsal ve ekonomik özellikleri veya nüfus yoğunluğu yönünden şehirden ayırt edilen, genellikle tarımsal alanda çalışılan, konutları ve öteki yapıları bu hayata uygun yerleşim birimi.
"Vatanseverlik, doğduğu yeri, evini, köyünü, müstakil devlet sınırları içinde memleketini sevmektir." - Orhan Seyfi Orhon.
ŞEHİR: Nüfusunun çoğu ticaret, sanayi, hizmet veya yönetimle ilgili işlerle uğraşan, genellikle tarımsal etkinliklerin olmadığı yerleşim alanı, kent, site.

46 YAŞIMDAYIM. EDİRNE’DEN VAN’A, SİNOP’TAN MERSİN’E , İZMİR’DEN HAKKARİ’YE ,… ÜLKEMİZDEKİ ŞEHİRLERİN YARIDAN FAZLASINI GÖRDÜM, GEZDİM, YAŞADIM. ŞU AN TURİZMİN BAŞKENTİNDEYİM.
HER YERİN AYRI BİR GÜZELLİĞİ VARDIR.

ÇİFTER KÖYÜNDE DOĞDUM. İYİKİ DE BU KÖYDE DOĞMUŞUM. BEN BİR KÖYLÜYÜM, KÖYLÜ ÇOCUĞUYUM. HAYATIMIN EN GÜZEL YILLARINI KÖYÜMDE YAŞADIM.

KÖY KAVRAMINI GERİ KALMIŞLIK, İLKELLİK GİBİ ALGILIYORSAN Kİ, YAZINDAN ÖYLE BİR SONUÇ ÇIKIYOR, YANILIYORSUN.
ÇİFTER KÖYÜNE GİTMENİ VE ETRAFI İNCELEMENİ TAVSİYE EDİYORUM. ŞEHİR MERKEZİ Mİ DAHA TEMİZ, DAHA FERAH, DAHA UYGAR , DAHA YAŞANILABİLİR, SUYU HAVASI DAHA TEMİZ ….? YOKSA KÖY MERKEZİ Mİ?

ABDULLAH ARUK
ABDULLAH ARUK - 1 yıl Önce

BU İNSANLARIN ÇOGU KÖYDE VEYA BÜYÜK ŞEHİRLERDE İKAMET EDİYOR GERÇEK İHTİYACI OLANLARIN HAKLARI GASP EDİLİYOR DEVLET UYUYOR MU???

ABDULLAH ARUK
ABDULLAH ARUK - 1 yıl Önce

TOKİ TOSYA DA NEREDE MEZRA VAR İSE ORAYA EV DİYE KÖY İNŞA EDİYOR BEN OLSAM ASLA ALMAM HA KÖYE GİTMİŞSİN HA TOKİYE DEYİŞEN HİÇBİRŞEY YOK

ilhan erdogan
ilhan erdogan @ABDULLAH ARUK - 1 yıl Önce

Tosyanın köyden ne farkı var gezip tozacak neresi var büyük büyük alısveris merkezimi var eylence icin parklar kafeler restoratlarımı var boş boş konuşmussun

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307