TKS BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ÇIKARDI

Tosya Kontrplak Sanayi (TKS ) 2011 yılının son günlerinde Başarılı geçen bir Üretim yılının ardından Çalışanlarına Doğramacı otelde Yemek ve Eğlence programı düzenledi.

TKS BAŞARILI BİR YILIN YORGUNLUĞUNU ÇIKARDI
banner271

buraya tıklayınız

19 Kasım 2011 Cumartesi akşamı Doğramacı otelde düzenlene geceye TKS  üretim bölümünde çalışanlar, İdare bölümünde çalışanlar ve Şirket Müdürü Zafer Nalbantoğlu katıldı.Akşam saat 19,00 da başlayan program akşam yemeği yenmesiyle başladı yemekten sonra kısa bir konuşma yapan Zafer Nalbantoğlu’’ Firma olarak başarılı bir çalışma dönemi geçirdik. Bu çalışma döneminde  üretim ve pazarlama alanında bir sürü yenilik yaptıklarını günümüz teknolojisine uygun makine ve teçhizatlar la üretim alanında rakipsiz bir marka haline geldiklerini söyledi. Bunda emeği olan çalışanlarımızla bir araya  gelerek böyle bir yemekli toplantı düzenlediklerini  ve onlarla bir aile olduklarını söyledi.

Zafer Nalbantoğlu’nun yaptığı konuşmadan sonra ilçemizin önde gelen saz ve ud ustası Abdullah İrtik Çaldığı müzik ve oyun havaları eşliğinde çalışanlar doyasıya eğlendiler.TKS çalışanları ve yöneticiler birlikte Tosya nın meşhur çiftetellisi oynadılar.Zafer Nalbantoğlu sık sık çalışanları ile birlikte oyun oynadı ve onlara eşlik etti. Özellikle İsmail Pekmezci ile İsmail Can karşılklı oynadıkları oyun arkadaşları tarafından beğeni  topladı .Yoğun istek üzerine Abdullah Damgacı ve İsmail Polat kendilerine has oyun stilleri ile eğlenceye ayrı renk kattılar. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen fabrikanı Ustası Ali Usta gece boyunca arkadaşları ile tek tek ilgilendi.Gecenin sonunda Zafer Nalbantoğlu katılan bütün çalışanlara Teşekkür ederek Nalbantoğlu olarak yıllardır ilçemizde yatırımlar yaptıklarını ve bunu da her zaman çalışanları ile paylaştıklarını ve paylaşma yada devam edeceklerini söyledi  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER