SÜRÜCÜ TOSYA'DA HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

banner294

SÜRÜCÜ TOSYA'DA HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi D-100 karayolunde seyir halindeki sürücü Trafik Kontrol noktasında hayatının şokunu yaşadı.

Edinilen bilgiye göre Ekrem S. idaresindeki 34 CSN 248 plakalı otomobil sürücüsü Trabzon istikametinden İstanbul istikametine seyir halinde iken Tosya D-100 Karayolu Trfaik Kontrol noktasında durduruldu.Aksaray'da Kovid-19 testine giren sürücü Ekrem.S. Tosya'ya yaklaştığı anda Sağlık ekiplerine ve Trafik Kontrol noktasında görev yapan emniyet güçlerine araç plakası bildirilerek sürücünün Kovid-19 testinin pozitif çıktığı ve gerekli tedbirlerin alınması istenildi.

Tosya Trafik Kontrol noktasına intikal eden 112 sağlık ve Kovid19 ekipleri beklemey başladı.Daha sonra Tosya Bölge Trafik Ekipleri tarafından durdurulan araçtaki sürücüye gerekli bilgilendirme yapılarak tedavi altına alınması gerektiği söylendi.Tosya Bölge Trafik Kontrol noktasında hayatının şokunu yaşayan sürücü E-Devlet üzerinden gelen mesaja bakarak testinin pozitif çıktığını gördü.

Sürücü 112 ekipleri tarafından sağlık kontrolü altına alındı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 21:26

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aaaa
Aaaa - 2 yıl Önce

Sürücü kontrol altına alınmamış, yoluna devam etmiş o halde bile.

Tosya için!!
Tosya için!! - 2 yıl Önce

Hastanede yine doktor eksikliği baş gösterdi..Dahiliye doktoru yok..Kisa sürede gelmesi dileğiyle.. Bu kadar yaşlı nüfusu fazla bir ilcede olmazsa olmaz..

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298