SULUCALI ÇİFTÇİ HAKSIZ ELEŞTİRİLERE İSYAN ETTİ

banner294

SULUCALI ÇİFTÇİ HAKSIZ ELEŞTİRİLERE İSYAN ETTİ
banner278
banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu´nun Tosya İlçesi Suluca köyünde geçtiğimiz günlerde bahçesinde cevizllik alan açmak için iş makinesi ile çalıma yapan Ahmet Duran isimli çiftçi bahede bulduğu Roma döenemine ait 2 bin yıllık Pitos (Küp )'ü yetkililere haber ederek örnek bir vatandaşlık vazifesini yerine getirmişti.Haberin ulusal basında yer alması sonrası Suluca köyünde yaşayan çiftçi Ahmet Duran'a sosyal medya üzerinden asılsız iddialarda ve suçlamalarda bulunan eleştiri ve yorumlar yazılmıştı.

Çiftçi Ahmet Duran Sosya medya üzerinden yapılan yorumlara isyan ederek kendi hesabından  ''KAMUOYUNA'' başlıklı açıklamada bulundu. Çiftçi Ahmet Duran'ın Kamuoyu basın açıklaması www.tosyahaberleri.com haber sitemiz tarafından yapılan haksız yorumlara karşı ders niteliğinde bir cevap olamsı açısından yayınlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2021, 13:29

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 10 ay Önce

Sen doğru olanı yaptın tebrik ederim. Allah razı olduktan sonra insan görünüşlü. Mahlukların söylediğinin bir anlamı yok.

Cemal ÇAĞLAR
Cemal ÇAĞLAR - 10 ay Önce

Sulucali çiftçimiz Ahmet Duran Milliyetci bir
Türk ve Müslüman olarak görevini yapmıştır eleştirenler gözü haramda çalıp çırpmada olan kişilerdir Allah vatanına milletine devletine hizmet edeni ve helalinden kazananı sever yolun açık rızkın bol olsun hemşehrim hararet nardadir sacda değildir keramet hirkada taçda değildir her ne ararsan kendinde ara Kudüs'te mekkede hacda değildir hac.bekt veli

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 10 ay Önce

Hocam sen vatandaşlık vazifeni yaptın gerisi lafı güzaf

nurhan
nurhan - 10 ay Önce

Siz en doğrusunu yaptınız..Aynen yorumunuza katılıyorum böyle yorumları yapanlar kendilerini sorgulasınlar..Sizi canı gönülden tebrik ederim..

Mert
Mert - 10 ay Önce

Helal olsun hemserim kardesim. En iyisini yapmissin. Nasil bir ikilemdir bu. insanlar din Iman Allah diyor alni secdeden kalkmiyor. Birde duzgun yolda gideni yolundan sasirtiyorlar. Fikiri bozuk mu milletin

Ergin Yiğit
Ergin Yiğit - 10 ay Önce

Zaten bildirilmemesi hukuken de suçtur.İlerde ortaya çıktığında , cezaya çarptırılabilirdi .Doğruyu yapmış.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298