S.S Tosya Esnaf Kefalet Kooperatifi’nin 3 yıllığına

banner294

S.S Tosya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 61. Olağan Genel Kurulu dün ilk oturumda yeterli ekseriyeti sağlayarak Belediye düğün salonunda yapıldı.

S.S Tosya Esnaf Kefalet Kooperatifi’nin 3 yıllığına
banner278

Tosya Belediye Başkan Vekili Ahmet Kalender, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola,  Tosya İlçe Müftüsü Mehmet Korkmaz, KESOB Başkanı Dursun Ergin, Kastamonu Halk Bankası Müdürü Mahmut Eser, Tosya Halk Bankası Müdürü Bekir Sami Ceylan,  S.S Kastamonu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Tosyalıoğlu, Başkan Vekili Mehmet Kalyoncuoğlu, Devrekâni Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Altıkulaçoğlu, Daday Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demir, Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Ünal, Cide Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Bayrakçı, Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Gökmen, Azdavay Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Karaset, Seydiler Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Arslan, Tosya MHP ilçe Başkanı İsmail Yur, Tosya Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Pazarcı ve Tosyalı esnaflar katıldı.

Yoklama ve saygı duruşu sonrası İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığı’na Kastamonu EKK Başkanı Mehmet Ali Tosyalıoğlu ile birlikte divan üyelerinin oluşturulmasının ardından Tosya Esnaf Kefalet Kooperatifi’nin yönetim ve denetim ile bilanço ve gelir gider raporları okunarak ibra edildi ve kooperatifin 2012 yılında 10 milyon olan plasmanın 2013 yılında 13 milyona çıkarılmasının planlandığı açıklandı.

Öte yandan S.S Tosya Esnaf Kefalet Kooperatifi’nin 3 yıllığına denetim kurulu üyeliği seçimi yapıldı ve bu üyeliklere  Adem Olgun ile Ahmet Baş seçildi.

Konuşmaların ardından S.S.Kastamonu EKKBaşkanı Mehmet Ali Tosyalıoğlu tarafından başaralı çalışmaları nedeniyle S.S Tosya EKKBaşkanı Mustafa Pazarcı’ya, Mustafa Pazarcı da Tosyalıoğlu’na birer teşekkür plaketi verdiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2013, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298