SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARININ SICAK VE SAMİMİ MUHABBETİ

banner315

SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARININ SICAK VE SAMİMİ MUHABBETİ
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Hamdard İlaç Firması tarafından hasadı gerçekleştirilen Tıbbi Aromatik bitki bahçesi programında AK Parti İlçe Başkanı ile Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı arasındaki koyu muhabbet dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz hafta Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in gazetecilere yaptığı basın açıklamasında geçirmiş olduğu talihsiz kaza sonrasında bir siyasi partinin kadın kolları teşkilatının aslı astarı olmayan iftira ve yalanlarla tevrizat üreterek Onursuz ve haysiyetsiz dedikodular ürettiklerini söylemiş ve 15 gün sonra bu kişilerle yasal yollarla mücadele edeceğini söylemişti.

Yapılan bu açıklama sonrası AK Parti İlçe Başkanı sosyal medya hesabından belediye başkanın yapmış olduğu açıklamayı yadırgayıp üzüldüğü belirtmişti. Yaptığı açıklamada başkanın gazeteciler tarafından gaza getirildiğini ifade eden bir kamuoyu bilgilendirmesinde bulundu.

Yapılan açıklamalar sonrasında MHP Tosya ilçe başkanı sessizliğini ve sükûnetini korur iken Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı yaptığı basın açıklamasında Belediye başkanı hakkında yaşanan talihsiz kazayı siyasi malzeme yapanları uyararak’’ Dalımızı kıran ağacı kökünden sökeriz’’dedi.

Peşpeşe yapılan basın açıklamaları sonrasında dün AK Parti ve MHP ilçe başkanları hasat programında yanyana gelerek sıcak ve muhabbet dolu sohbetleri çevredeki vatandaşları memnun etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2023, 17:08

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nail Kurtcuoglu
Nail Kurtcuoglu - 2 ay Önce

Hep öyle oluyor halkın,işcinin,emeklinin,çalışanın,esnafın derdi bitti herşey güllük gülistanlıkda, birbirlerine iftira,hakaret çirkin sözlerle halkın zaten bozuk olan moralini iyice bozuyorlar...

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307