Şehirici Trafiğnde Rögar Kapakları Tehlike Oluşturuyor

Tosya’da Şehirci yolların asfaltlama yapılması sonrasında yarım bırakılan rögar kapakları kazalara davetiye çıkarıyor.

Şehirici Trafiğnde Rögar Kapakları Tehlike Oluşturuyor
banner271

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya ilçe merkezinden Marangozlar Sanayi Sitesine gitmekte olan yolda yapılan bir çalışmada da bildik görüntüler oluştu. Eski ve yeni rögar kapağı takılan alanda bırakılan boşlukların doldurulmaması ve herhangi bir uyarı da bulunmaması nedeniyle çukura giren araçlar zarar görüyor.

Vatandaşlar bütün müracaatlara rağmen onarımın yapılmadığını dile getiriyor. Yoldaki bu tehlikeyi bilmeyen sürücüler rögar kapağı yüzünden her an bir kaza riski ile karşı karşıya. Vatandaşlar özellikle Sakarya Okulu karşısında rögar kapağının açık olması öğrenciler tarafından tehlike olduğunu yetkililerin bu tür durumlara karşı biraz daha dikkatli ve duyarlı olmak gerekmektedir.

Vatandaşlar yetkililerin bir an önce açık rögar kapaklarını kapatmalarını isteyerek “İlla ki kaza olup birilerinin canının yanması mı lazım? “Diyerek tepkilerini gösterdiler.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 21:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

Çok doğru postahane yetkililerinin duyarsız kalmamaları gerekir...

Gurbetçi
Gurbetçi - 1 yıl Önce

Boşuna uğraşmayın Akp kazanacak.

Yorumsuz malesef
Yorumsuz malesef - 1 yıl Önce

Allah razı olsun sizden medya olarak. Hergün o yolun rezilligini çekiyoruz çok yazık gerçekten bu yolu yapanlar hiç geçmiyor mu burdan acaba çalışıyoruz biz diyenler...

Karşıyaka mahallesi
Karşıyaka mahallesi - 1 yıl Önce

Geçenlerde mezarlığın ordan anayola ışıklara giderken aracim yolun ortasindaki cukura düştü jant yamuldu. Sonra bi ton masraf yazik değilmi bize ?

Gurbetçi
Gurbetçi @Karşıyaka mahallesi - 1 yıl Önce

Hiç üzülmedik

Kurt
Kurt - 1 yıl Önce

Herkes Ak partiye oy veriyor zaten recep tayyip erdoğana orada sıkıntı yok, Akp kimi aday çıkarırsa başkan odur.sıkıntı Kazım şahinde. MHPden adaylığını koysunda kaç kişiden oy alıyo görsün kendi ailesi dışında 1 kişi vermez ona. Kazanınca kürsüden inmez vaaaaay şöyle kazandım böyle kazandım diye. Akp aday göstermemeliydi. Küpünü iyi doldurdu kazım şahin HESABINI VEREMEZ AMA...

Esnaf
Esnaf - 1 yıl Önce

Lastikciden çıkamaz olduk yol yaptılar yol

Hüsamettin
Hüsamettin - 1 yıl Önce

Sayın medya mensuplarına ilgileri için teşekkür ederim. Çukura düşmemek için sağa sola kaçan sürücü ler kazaya davetiye çıkarıyor kar en kısa zamanda ilgisiz ilgilenmesi gerekenler ilgilenirse seviniriz.

cml
cml - 1 yıl Önce

ben chp li değilim ama chp çukur çöp diyolar akp yönetimide bu işte farkı neher taraf delik deşik


SIRADAKİ HABER