Polis Haftası Kutlamalarında Tosya'da Bir İlk Yaşandı

Polis Haftası Kutlamalarında Tosya'da Bir İlk Yaşandı
banner266

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174.yıldönümü nedeni ile Tosya'da yapılan törenlerde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrası Tosya Belediye Başkanı seçilen Volkan Kavaklıgi ile İlçe Kaymakamı Deniz Pişkin ilk defa Resmi Törende bir araya geldi. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen tören katılan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ilçe kaymakamı ile tokalaşarak kısa süreli sohbet ettiler. İlçe Kaymakamı Deniz Pişkin ayak üstü yapılan sohbette Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'e hayırlı olsun dedi.

Tören sonrası İlçe Kaymakamı tören alanından ayrılarak Şehit Özel Hareket Polisi Celal Yavuz'un ailesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ilçe kaymakamının tören alanından ayrılması sonrası Tosya İlçe Emniyet Teşkilatı ile hatıra fotografı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 11:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
feda
feda - 9 ay Önce

belliki volkan başkanın gelmesi birilerini rahatsız etmiş o hayırlı olsun demek makaminda olmalıydı yapılan yanlışa boyun eğilmez volkan başkan onceki başkan gibi kimsenin adamı kuklası olmaz size geçmis olsun

Millet
Millet @feda - 9 ay Önce

Feda rumuzlu kişinin yorumuna bişi yol bizim yorumamı laf var. Seçilmişe önceki başkana kukla diyecek bizde susacağız öylemi.Tarafsızlığını koruyacakmış adamın bişi yaptığı yokki.önce ki başkanla arası iyi diye bütün mhp adama saldırıyor.Volkan başkana ne saygızlık yapmış söyler misin.Bulınduğum yerde Mhp oy vermiş sade bir vatandaşım.Sen Kimin kalemisin.Yaptığım yoırum gayet açık ve net kimseyi kırmadan dökmeden düşüncelerimi yazdım.

Vatan
Vatan @feda - 9 ay Önce

Millet rumuz.
Atananlar gelip geçici,seçilenler kalıcıdır.Atanan yerini bilecek tarafsızlığını koruyacak.Millet iradesine saygılı olacak.
Sende aynısını yap,tarafsız,opjektif yorumda bulun,atanmış kişiysen açık yaz,birilerinin kalemi olma...
Bu millet mülki amrinde,belediye başkanının da yetkisini de görevini de iyi biliyor..

Millet
Millet @feda - 9 ay Önce

Boş bir yorum yapmışsınız.Zamanı gelince gider ziyaretini de yapar.Beraber güzel işlere de imza atarlar.Kaymakam bey çalışkan iyi bir insan. Her gelen idareciyle de aynı samimiyeti ilgiyi alakayı beklemek yanlış ve gereksiz.İlçenin Mülki amiridir dilediği kişiyi makamında ziyaret eder dilediği kişiyi de makamına çağırır orada ağırlar.Kuklası oldu demişsiniz bu bir iftiradır.Belediye başkanı Kaymakamla uyum içerisinde çalışmak zorundadır.Diğer başkanda bunu yapmıştır.Şimdi Volkan Başkanda uyum içerisinde çalışacaktır.Deniz bey gider yerine başka bir kaymakam gelir.Şimdi volkan bey uyum içinde çalışınca kukla mı olacak.Yada Akp olmadan önceki belediye başkanları geçmiş zamanlarda ki kaymakamlarla uyum içerisinde çalıştığı için kukla mı oldu? Volkan Başkan bir diğer kaymakamla uyum içinde çalışınca kukla mı olacak?Seçim Bitti bırakın herkez işini yapsın.

Kadir Kibar
Kadir Kibar - 9 ay Önce

Kaymakam bey herhalde kazandan memnun değil galiba çünkü selamlaşırken selamlaştığı kişiye değil başka tarafa bakıyor bu bizim kültürümüzde kabul edilmeyen bir durum. İnşAllah ben yanılıyorumdur.

Millet
Millet @Kadir Kibar - 9 ay Önce

Yanılmışsın Hocam.
İngilizce öğretmeye devam.

Gün Gelecek!!!
Gün Gelecek!!! - 9 ay Önce

Demekki neymiş?
Volkan başkan doğru yoldaymış...
Gün gelecek herkesin niyeti belli olacak...

Mehmet Eser
Mehmet Eser - 9 ay Önce

Başkanım canigonulden hayırlı olsun diyor ve Allah yardımcınız olsun. Yapacağınız ve yaptığınız işlerde Allah utandırmasın ve yolun hak yolu olsun. Selamlar

Esnaf
Esnaf - 9 ay Önce

Sayın Kaymakam beyimizi hilal bıyıklılarımızla daha çok yan yana görmek isteriz...

adem
adem - 9 ay Önce

yazıklar olsun tosyaya seçilerek gelmiş bir baskan kuyruk acınızmı var bu ne şimdi kazım başkan nereye gitse arkasındaydınız derdiniz ne bu neyin öfkesi tosya kimseye kendi evladını yedirmez kusura bakmayın nedendir bu küçük görüş eski baskanin gücünemi gider zaten bırakın volkan başkan herkeze iyi olmasın iyiye iyi olsun kötüye böburlenene çizgisini böyle korusun yazıklar olsun cekememezlik var belli

tosyalı
tosyalı - 9 ay Önce

feda isimli yorumcu seçimle gelen kimseyi rahatsız etmemiştir.

ali osman genç
ali osman genç - 9 ay Önce

İlk olan nedir?


SIRADAKİ HABER