Pırlanta Yüzük Modelleri Nasıl Seçilir

Pırlanta Yüzük Modelleri Nasıl Seçilir
banner278

buraya tıklayınız

Pırlanta Yüzük Modelleri Nasıl Seçilir

Her kadın için önem arz eden takılar arasında alan yüzük, değerli taşlar ile birleştiğinde değeri daha da artmaktadır. Birçok kadının hayali, önemli aksesuarlardan olan rlanta yüzük, alyanstan sonra yerini alır. Pırlanta, doğal bir elmas olup her modelde farkı güzelliklere sahiptir.


Yüzük Seçiminde Önemli Olan Nedir?

Pırlantanın göz kamaştırıcı hal alması kesiminin ustalığına ve aldığı şekle bağlı olabilir. Farklı kesimler değişik ışıltı ve yansımalar oluşturup kişiye farklı açılardan hitap eder. Pırlanta taş yüzükler karatlarına yani pırlanta ağırlığına mahsus özel ağırlık birimi ile ölçülerek değerlendirilir. Karat artımı oldukça doğru orantılı şekilde yüzük değeri artar. Bir diğer konu ise yüzüğünüzün görünüşü ile birebir alakalı taş rengidir. Çoğu pırlanta renksiz olarak görünse de her birinin bir renk değeri bulunur. Pırlanta yüzüklerin renklerini ilk aldığınız gün gibi korunmasını istiyorsanız Craft Pırlanta'dan kaliteli yüzükleri seçerek bakımı için gereken bilgileri firma yetkililerinden öğrenebilirsiniz.


Pırlanta Yüzük Modeli Nasıl Seçilmeli?

Yüzük modelleri günümüzde artan talep neticesi ile çeşitlilik gösteriyor. Bu yüzük modellerinden tamtur yüzük, sıkça kadınların parmağında gördüklerimizdendir. Klasik yüzük modellerinden sıkılıp farklı model arayışına girenler veya tektaş yanında alternatif olarak kullanmak isteyenlerin tercihlerinden olmaya başladı. Gramlarına göre boyları farklılık gösterebilir. Bir başka çeşit olan beştaş yüzük de kadınlar arasında sıklıkla tercih edilir. Bu yüzük modeli de karatlarına bağlı olarak büyüklük, küçüklük ve şekil farklılığı olur.


rlanta Alırken Güvenilirlik ve Sertifika

Pırlanta alırken birçok model ve dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Bunlar; karat ölçüsünün doğruluğu, berraklık skalasının iyi derece olması gibi çeşitlendirilebilir. Bu gibi durumlarda birçok fiyat aralığı ile karşılaşılabilir o yüzden sertifika son derede önemlidir. Daha ucuz fiyat ile yüzük almanız sonucunda kısa süre de sorun yaşamanıza neden olabilir. Sertifikaya sahip pırlanta markaları ile irtibat halinde olmasınız sizlere uzun süreli mutluluk yaşatır. Bir pırlanta markası olan Craft Pırlanta sonsuz güven sağlayan, her bütçeye ve isteklere karşılık verir. Güvenle, mutlulukla alışveriş yapma olanağına sahipsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER