Ortalıca Beldesinde Peygamber Sevgisi Salonu Doldurdu

Tosya ilçesi Ortalıca Beldesinde, Tosya Müftülüğü, Tosya Din Görevlileri Derneği ve Ortalıca Belediyesince düzenlenen etkinlikle "Kutlu Doğum Haftası"ve ‘’Peygamber Sevgisi kutlandı.

Ortalıca Beldesinde Peygamber Sevgisi Salonu Doldurdu
banner278

buraya tıklayınız

Ortalıca  Beldesi Düğün Salonunda düzenlenen kutlama töreninde Başkan Yusuf Arpacı Misafirleri Kapıda karşılayarak Hoş geldiniz dedi.Ktlu Doğum haftası etkinliklerine, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz,Belediye Başkanı Kazım Şahin,Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz,İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Korkmaz,Milli Eğitim Şube Müdürleri,Emniyet Amiri Göksel Yıldırım ve protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kutlama programında, daha sonra din görevlisi tarafından Kur'an-ı Kerim okundu. Ardından bir konuşma yapan İlçe Müftü Vekili Muhsin Özdemir, " Peygamber sevgisi Ortalıca beldesinde Salonu doldurdu En yüce ahlâka sahip olduğunda; yüzyıllar boyunca, dost ve düşman, herkesin üzerinde birleştiği tek bir insan vardır: Peygamberimiz Hz. Muhammed Aleyhissalâtü Vesselam.Hz.Muhammed (sav) alemlere rahmet olarak gönderilmiş olan en son peygamber ve bütün insanlık için en güzel ahlak örneğidir. Dedi
Sedat Ağacıkoğlu (Habertürk-Tosya)
Alaattin Keşoğlu (Doğan Haber Ajans)

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2012, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER