Nöbetçi Taksi Tosya'da Neden Yok?

Tosya Özellikle geceleri taksi duraklarında ticari taksi bulamamanın sıkıntısını yaşıyor.

Nöbetçi Taksi Tosya'da Neden Yok?
banner278

buraya tıklayınız

Tosya yaklaşık 30 bin nüfusu ile hem Kastamonu’nun en büyük ilçesi olma özelliğini taşıyor hem de Ilgaz ve Kargı ilçelerine yakınlığı nedeni ile Ticari bir merkez oluyor. Özellikle hem ticaret hem ziyaret amacı ile ilçemize gelen vatandaşlar geceleri  ilçede taksi bulamamanın sıkıntısını ve şikayetini dile getiriyorlar.  

Tosya Şehirlerarası  Otogarın  ilçe merkezinden uzakta olması  nedeni ile  yolculuk yapacak vatandaşların yükleri ile gitmeleri veya şehir merkezine gelmeleri konusunda özelliklede  geceleri ilçede taksi bulanmaması  vatandaşları tedirgin etmektedir.

 Köylerde veya ilçede gecenin ilerleyen saatlerinde  Acil hastası olanlar veya Hastaneden ilçe merkezine gelmek zorunda kalanlar çoğu zaman sıkıntı yaşamaktadırlar.

İlçe Kent Konseyi ve Tosya  Şoförler Cemiyetini  birlikteliğinde  en azından ilçe taksi duraklarında çalışan taksicilerle  bir araya gelerek bu soruna acilen bir çözüm bulmaları gerekmektedir.

www.tosyahaberleri.com  Nöbetçi Eczane ne kadar önemli ise; Özellikle  Geceleri Bir Nöbetçi   Taksicinin ’de  bir o kadar önemli olduğunun altını çiziyor  

YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin ardıç
yasin ardıç - 9 yıl Önce

iki abimiz de 7/24 nöbetteler :)

EMİN TAKSİ
EMİN TAKSİ - 9 yıl Önce

emin taksiden haci abinin 0 532 553 39 51 nolu
cep telefonunu ararsanız hemen anında yanınızda olur.

DÖRTYOL TAKSİ
DÖRTYOL TAKSİ - 9 yıl Önce

0544 231 71 06-ayhan kurtçuoğlu
0536 343 36 25-recep kurtçuoğlu
24 saat ulaşabilirsiniz.....saygılar

quesdsertrose
quesdsertrose - 9 yıl Önce

katlıyorum gece gunduz taksı mevcut tosyada:d ayhan recep ikilisi...

SIRADAKİ HABER