MUAZZEZ ERSOY AÇILIŞA GELECEK Mİ?

banner294

29 Temmuz 2013 Pazartesi günü bir basın, yayın organında çıkan Tosya Yeni Kapalı Sebze ve Meyve Pazarının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda törenle açılacağı ve açılışta Muazzez Ersoy konseri verileceğine ilişkin haberle ilgili olarak Tosya Belediyesinden yapılan yazılı açıklama;

MUAZZEZ ERSOY AÇILIŞA GELECEK Mİ?
banner278

Uzun yıllardan beri değerli hemşehrilerimize hizmet veren Tosya sebze ve meyve pazarının zamanla uygunluğunu yitirmesi, şehir merkezinde önemli ölçüde trafik sorunlarına yol açması ve ihtiyaca cevap vermemesi nedeniyle kısa sürede projelendirilerek yapımına başlanan Yeni Kapalı Sebze ve Meyve Pazarının inşasında önemli ölçüde yol alınmıştır.

Perde duvar çalışmaları, alt yapı hazırlıkları ve sosyal donatılarının inşası konusunda da sona gelinen yeni sebze ve meyve pazarının henüz tamamlanmayan iç ve dış tefrişatları bulunmaktadır. Kısa sürede bu hazırlıklar da yapılarak yeni sebze ve meyve pazarının hizmete açılmasıyla birlikte şehir merkezi nefes alacak ve trafik sorunları da ortadan kalkacaktır.

Açılış tarihi henüz tam kesinleşmeyen yeni sebze ve meyve pazarının açılış töreni ile ilgilide belirtildiği gibi herhangi bir hazırlık ve herhangi bir sanatçının gelmesi şu an söz konusu değildir.

Değerli hemşehrilerimizin bilgilerine sunar Ramazan Bayramı’nın şimdiden hayırlara vesile olmasını dileriz.


Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2013, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298