MOLA’DAN ÇALIŞMALARA YERİNDE İNCELEME

osya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola ilçemizde devam eden yaya kaldırımı ve parke çalışmalarını yerinde inceledi.

MOLA’DAN ÇALIŞMALARA YERİNDE İNCELEME
banner278

buraya tıklayınız

Fen İşleri Müdürü Hüseyin Kuzbunar ile birlikte yapılan incelemeler sırasında ara sokaklarda doğal hattının zarar verdiği bölgelerdeki yenileme çalışmaları hakkında da bilgi alındı.

Harsat Mahallesi Rıhtım Boyu Caddesi Kuruçay kenarında tamamlanan yaya kaldırımı ve konsol çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Başkan Yardımcısı Mola, ilçemizde insan yaşamını zorlaştıran bütün bölgelere hizmet götürmeye gayret ettiklerini açıkladı. Dilküşah Mahallesi Zopturoğlu Sokak’ta da doğal gaz hattının geçtiği yerlerde revize çalışmalarını yürüten ekiplerden çalışmanın seyri ile ilgili bilgi alan Mola; “ Ekip olarak ortak yaşam alanlarının imarı ve tahrip olan bölgelerin revize edilmesi konusuna özellikle dikkat ediyoruz. Doğal gaz hattının geçtiği ara sokaklarda ekiplerimiz hasar gören bölgeleri tamir çalışmalarına devam ederken bir yandan da uzun zamandır harabe görünümünde olan Harsat Mahallesi Rıhtım Boyu Caddesi Kuruçay kenarındaki yaya kaldırımını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine açtı. Hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirerek belirlenen bölgelere ekiplerimizi sevk ediyoruz ve çalışmalarımızı kısa zamanda neticelendirmeye çalışıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2013, 20:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER