MHP TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI

banner294

KAMUOYUNUN BİLGİSİNE

MHP TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI
banner278

buraya tıklayınız

11.07.2022 tarihinde sosyal medya aracılığıyla (instegramda) Tosya Belediye Başkanımız Sayın Volkan KAVAKLİGİL'e sözlü saldırıda bulunulmuştur.
Muhtemelen aklî muvazenesini kaybettirecek nesneler kullanarak bu teşebbüste bulunan S. T. ve İ. T. isimli bu müptezellerin hakarete hâmiz sözleri ve daha ileri giderek küfürleri, müsamaha sınırlarını ziyâdesi aşar konumda olmuştur.
Unutulmamalıdır ki; sevgide serbestlik saygıda mecbûriyet vardır!
Demokratik bir ülkede, halkın kahir ekseriyeti ile seçilen bir yöneticiye hiç ama hiç kimsenin hakaret ve küfür etme hakkı da yoktur, haddine de değildir.
Tosya halkı tarafından sevilmiş, insanımızın gönlünü kazanmış, teşkilatımızın göz bebeği Başkanımız Sayın Volkan KAVAKLİGİL'e yapılan bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyoruz, tel'in ediyoruz.
MHP Tosya İlçe Teşkilatı olarak dâim arkasında olduğumuz unutulmamalıdır.
Hiç bir mâzerete sığmayan bu menfur olayın MHP Tosya İlçe Teşkilatı olarak takipçisi olduğumuzu kamuoyunun bilgisine saygı ile arz ederiz.


Suat BAZLAMAÇCI
MHP TOSYA İLÇE BAŞKANI

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sade
Sade - 9 ay Önce

Sayın başkanımıza yapılan bu saldırıyı kınıyorum zannımca bu kişilerin galeyana getirildiğini düşünüyorum bu konu araştırılmalı suçlular adelet karşısında hesap vermeli bunlar ve bu işe teşvik edenlerinde başkanımızın yüzüne dost arkasından kuyusunu kazanlar olduğundan hiç şüphem yok verilen isimlerinde bu konuyla ilgisi olabilir ısıracak köpek havlamaz ee çekemeyen çok bu genç yaşta çok hizmete imza attı kimse şunu unutmasın volkan başkanın adını bunun gibi ülkücü kimliğe bürünmüş kurt görünümlü köpeklere kirlettirmeyiz it ulur kervan yürür

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 9 ay Önce

Bu mübtezelleri kınıyorum

İsmail tombul
İsmail tombul - 9 ay Önce

Kim olduğu bilelim dersini verelim terbiyesizlere

Hasan çılgınoğlu
Hasan çılgınoğlu - 9 ay Önce

Takip etmiyoruz ki gündemi ne yaşandı neler oldu bilmiyoruz hakaretin kayıtları yok mu neler yaşanmış ??

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307