MHP TOSYA İLÇE BAŞKANI VE MECLİS ÜYESİ AYNI YERE ODAKLANDI

banner315

MHP TOSYA İLÇE BAŞKANI VE MECLİS ÜYESİ AYNI YERE ODAKLANDI
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

20 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen ve içerisinde mescit, veteriner odası, yemek, çay salonu ve sosyal tesislerin olduğu hayvan pazarı ve modern mezbaha için sistemlerin kurulumu aralıksız sürüyor.
Sadece ilçeye değil, bölgeye de hizmet vermesi amaçlanan tesisin mezbaha bölümü günlük 100 büyükbaş hayvan kesim kapasitesine sahip.
Bununla birlikte 3 bin büyükbaş ve 250 küçükbaş kapasiteli yeni hayvan pazarının ticari faaliyetlere sunacağı katkı da oldukça fazla.
İleriye dönük, uzun yıllar boyunca artan ihtiyacı karşılayabilecek bir alt yapı ile inşa edilen hayvan pazarı ve modern mezbaha inşallah kısa süre içerisinde hemşehrilerimizin hizmetine sunulacak.
Modern merbahane ziyareti esnasında MHP Tosya ilçe başkanı Suat Bazlamacçı ile meclis üyesi İsmail Ölmez tesiste kurulumu yapılan modern makineleri dikkatlice inceledi

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Servet Atav
Servet Atav - 2 ay Önce

Sadece memleketimixe mi hizmet verecek.Yoksa tum komsularami.Cok quzel emeqi qecenlere Tfsk.ler Hayirli olsun.

Sevim derin
Sevim derin - 2 ay Önce

Muhteşem çok teşekkür ederim emeği geçenlerden Rabbim razı olsun hizmetlerin devamlılığını dilerim hastanemizinden temizlik konusunda vede doktor yoklugununda giderilmesi dileğiyle tekrardan herkesin emeğine yüreğine sağlık

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307