MHP İl Başkanı Belgeleri İçişleri Bakan Yardımcısına Verdi

MHP İl Başkanı Belgeleri İçişleri Bakan Yardımcısına Verdi
banner271

buraya tıklayınız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’u makamında ziyaret etti.

İl Başkanı Aydın ziyaret ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Sayın İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy’u ziyaret ederek Kastamonu ve ilçelerimizin sıkıntıları ile ilgili olarak bilgi ve belgelerimizi paylaştık.

Kastamonu ve ilçelerimizin mevcut sıkıntıları, sorunları ve problemlerinin çözümü noktasında kendilerinden yardım istedik.

Sayın Bakan Yardımcımıza göstermiş oldukları İlgi ve alakadan dolayı Kastamonu halkı adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetçi
Gurbetçi - 1 yıl Önce

Bu adam olmasaydı ittifak devreye girip MHP kazanacaktı. Şimdi ben araştırma yaptım Kastamonu dahil bütün ilçelerle tepki var özel olarak yolladı herhalde Kastamonu’ya.

Oguzhan
Oguzhan - 1 yıl Önce

Biz Tosyalı olarak Kendi adamımıza kızarsak kendimiz kızarız. Kastamonu merkezden adam getirip memleketin başkanına laf söylentiden bi siyaset var Tosyalı en kızdığı adam için bile bunu istemez. Kizacaginiz diyeceğiniz varsa siz söyleyin. Kastamonudan adam getirip Tosyadan birine laf söylemek bize uymaz. Bunu öğrenemediyseniz biyerede talip olmayın.

ADAM HAKLI
ADAM HAKLI @Oguzhan - 1 yıl Önce

katılıyorum sana tosyalı silkin artık kendiine gel ne bu yabancı merakı kendi sorunlarımızı halledemezmi olduk dışardan gelen kendi hemşerimize laf söyler iş yapmaya gelen el üstünde tutulur unutmayalım dere akar kumu kalır bugün ona yarın sana bana tosyalı olarak birlik ve beraberlik.....

Oğuzhan
Oğuzhan - 1 yıl Önce

Sonuç?
Her zaman olduğu gibi Tosya hariç sorunlar mı paylaşıldı?

VATANSEVER
VATANSEVER - 1 yıl Önce

Neden bakanla degilde yardımcısıyla görüşmüş

üç maymunlar sizii
üç maymunlar sizii - 1 yıl Önce

e kürkün ye olmus yorumcular doğruyu dokuz köyden kovarlar siz devam edim üç maymunu oynamaya her şey ortada o demis bu demis çalışan bir başkan mı var siz rahat olun yalakalik iyi değil volkan başkan kendisi istediği gibi konuşma kabiliyetine sahip nezaketli kimseyide kullanmaya ihtiyacı yok o cesur yürekli birisi bence o kafanızı kumdan çıkarında tosyaya bir bakin siz memnundanız devam edin ama bu sefer sandığa gömuleceksiniz

Ozii
Ozii @üç maymunlar sizii - 1 yıl Önce

Herkes siz iddali konuşunca gülmemek için kendini zor tutuyor. 1 Nisan gününün şaka ile geçmeyeceğini sabahından akşamına kadar öğrenmiş olacaksınız.

farkımız adayımız
farkımız adayımız - 1 yıl Önce

ozi biz önce Allaha sonra adayımıza güvendik bu bir yarış fakat zannedersem siz bu siyasi yarıştan fazlaca ürkmüşsünüz size tavsiyem bu kadar gerilmeyin elbet bir gün su yerini bulur bu gün olmazsa yarın fakat artık tosyalida gözünü açtı durum bunu gösteriyo bir nisanda kendinizi bi çimdiklettirin bence

SIRADAKİ HABER