MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz Başkab Kavaklıgil'e geçmiş olsun ziyareti

banner315

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz Başkab Kavaklıgil'e geçmiş olsun ziyareti
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz kaza geçiren Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'i evinde ziyaret ederek sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Bir süre önce yüksekten düşerek yaralanan ve tedavisi hastaneden taburcu olduktan sonra evinde istirahate çekilen Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavakligil'a, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Kavakligil'in sağlık durumuyla ilgili bilgiler alan genel başkan yardımcısı Durmaz, herhangi bir istekleri olup olmadığını dinleyerek acil şifa dileğinde bulundu. Başkan Kavakligil, kendisiyle yakından ilgilenen herkese şükran dolu olduğunu belirterek teşekkür etti.

“Rabbim ayrı ayrı hepinizden razı olsun”

Hastane sürecinde yanında olan herkese teşekkür ettiğini belirten Kavaklıgil, “Arayarak yanımda olduğunu, geçmiş olsun dileklerini ileten Muhterem Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli, bizatihi evimize gelerek ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, ağabeyim Sayın Sadir Durmaz beyefendiye ve ilk günden bu güne yanımızdan ayrılmayan üzüntümüzü enderin şekilde yaşayan, adeta etrafımızda pervane olan dostlarımıza arkadaşlarımıza ve siz değerli hemşehrilerimize, hastanelerimizde gayretli ve özverili çalışmalarından ötürü sağlık çalışanlarımıza, doktorlarımıza, yardımcı hizmetler kadrosundaki arkadaşlarımıza, şükranlarımı sunuyorum. Rabbim ayrı ayrı hepinizden razı olsun” diye konuştu.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tomris
Tomris - 3 ay Önce

Başkanımıza acil şifalar diliyorum. Daha gidecek çok yolumuz var başkanım..

İSTANBUL
İSTANBUL - 2 ay Önce

Acil şifalar diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307