Mehmet Soysal Hoca 43 yıl sonra sınıf arkadaşlarını Tosya'da Buluşturdu

banner315

Mehmet Soysal Hoca 43 yıl sonra sınıf arkadaşlarını Tosya'da Buluşturdu
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu Göl Öğretmen Lisesi Mezunları 43 yıl sonra Tosya’nın saklı cenneti Dipsizgöl tabiat parkında buluştu.

Kastamonu Göl Öğretmen Lisesi 1979-1980 yılı mezunları 43 yıl sonra önce mezun oldukları Okulu ziyaret ederek sınıflarda anılarını tazelediler. 43 yıl sonra bir araya gelmeleri için çok emek harcayan Tosyalı sınıf arkadaşları Mehmet Soysal'ın daveti ile Tosya’ya geldiler. Hakan Sürücü Kursu  işyerinde bir çay molası veren 43 yıllık dostlar sonrasında Dipsizgöl tabiat parkına hareket ettiler.

Eşsiz güzelliği ve yeni konsepti ile Dipsizgöl tabiat parkını gezen Göl Öğretmen Okulu 1979-1980 mezunları burada yedikleri yemek sonrasında tekrardan Tosya’ya dönüş yaptılar.

43 yıl önceki okul arkadaşları ile bir araya gelen Mehmet Soysal Hoca ‘’ 43 yıl sonra bir araya geldik. Bir zamanlar ders gördükleri sınıfları gezip arkadaşlarımızla duygulu anlar yaşadık.43 yıl önceki mezun olan öğrencileri bir araya getirmek istedik. Bunu da başardık. Yaklaşık 15 öğrenci şu an burada toplanmış vaziyette. Hepsinin mutluluğu gözlerinden okunuyor. Bunu geleneksel hale getirmeyi hedefliyoruz" dedi. Teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2023, 22:19

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner291

banner307