Köy Muhtarları bu defa İmamları Camide bulamadıklarını şikayet etti.

banner294


buraya tıklayınız

Köy Muhtarları bu defa İmamları Camide bulamadıklarını şikayet etti.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman AKINCI
Osman AKINCI - 6 yıl Önce

Cuma namazı haricinde,Caminin yolunu bilmezler,... Niye Camiye uğramıyorsun muhtar amca diye soruluncada , yok işim vardı,yok yorgundum,binbir çeşit bahane ...Yatsıdan sonrada baksan kahvehanede taş oynuyor...Pazartesi günü çarşıda ara...ya kuyuya inmiş içiyo..ya okey masasında...Hiç kimse kusura bakmasın,dürüst olanları tenzih ederiz ama muhtarlar sütten çıkmış ak kaşık değiller...!
Not : Ben imam filan değilim,sıradan bir köylü vatandaşım.İmamı her daim arayınca buluyoruz,telefonu filan açık, ama Muhtar amca kuyuya inince dünyadan bir haber....!

Vatandas
Vatandas - 6 yıl Önce

Allah büyük böyle boş işlerle ugrasiliyorki demekki muhtarlar8n baska işi kalmadı ki imamlara sıra gelmiş bide okumuş siz böyle yaparsanız imamlar cahile laf anlatamaz ki her işimizde onlara koşuyoruz bir iki kişi için bütün teşkilatı lekelemeyin herkese imam lik basit bir meslek gibi geliyo maneviyatı ağırdır imamların da bi yaşantısı ailesi yaşamı derdi kederi var bir gün olsun soruyor musunuz laf olsun diye değil gerçekten rabbim sizleri kalbi güzel olanlardan eylesin inşAllah çok üzücü bu olaylar hiç gerek yok selam ve sevgilerele

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307