Kaymakam Deniz Pişkin İl Koordinasyon toplantısına katıldı

banner294

Kaymakam Deniz Pişkin İl Koordinasyon toplantısına katıldı

Kaymakam Deniz Pişkin İl Koordinasyon toplantısına katıldı

buraya tıklayınız
SEDAT AGACIKOĞLU
KASTAMONU(İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi Kaymakamı Deniz Pişkin katıldığı İl Koordinasyon Kurulu toplantısı toplantısından Tosya Meslek Yüksek Okulu Ek binası inşaatının bitirilmesi müjdesi ile döndü.

İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Vekili Ünal Kılıçarslan’ın başkanlık etti.  İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılan kaymakam Deni Pişkin Tosya Meslek Yüksek Okulunun 2017 yılı içinde tamamlanacağını ifade etti. Toplantıda söz alan Kastamonu Üniversite Rektörü Seyit Aydın Tosya Meslek Yüksekokulu hakkında bilgi verdi. Aydın, “Kastamonu Üniversitesi olarak ek binasını Tosyalı hayırseverler yapıyorlardı, eksik kalan kısmını Kastamonu Üniversitesi olarak tamamlayacağız. Bu sene inşallah Tosya Meslek Yüksekokulu’nun ek binası bitecek” dedi.

Kaynak: Kastamonu Açıksöz Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2017, 00:29

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
vizyonsuz tosyalının teki
vizyonsuz tosyalının teki - 6 yıl Önce

Tosya bir MYO değil bir fakülte hak ediyor. Yok üniversiteyi hakediyor gibi siyaset ağzı yapmayı sevmiyorum. Tosyamızın haddi hududu belli üniversiteyi taşıyabilecek bir kapasitesi yok ama kesinlikle bir fakülte açılmalı. Tosya bir ziraat fakültesini bir ilahiyat fakültesini ziyadesiyle hak eden bir ilçedir. MYO'yu geliştirmekten ziyade işin Fakülte açılması boyutuna geçilmeli. Kaymakam beyden Allah razı olsun. gerçekten çalışan hakiki bir devlet adamı yolu bahtı açık olsun.

Isa uslu
Isa uslu - 6 yıl Önce

Gerede den osmanciga hukumetin görmediği unuttuğu bir bölge Tosya dahada fakir yatırım bakımından köyler araziler şu yolları şehir harap Kaymakamımız canhiras kostu rryor halkı uyarsin harekete gecirsin

vizyonsuz tosyalının tekine katılan tsyl
vizyonsuz tosyalının tekine katılan tsyl - 6 yıl Önce

yapın bi ziraat fakültesi abi ekilsin memleketimin ovası. her yere gitsin pirincimiz. mühendis adam pirinç mi ekecek demeyin. herkes işini yapacak. nasıl inşaat mühendisi betona demire inşaate gidip geliyosa ziraat mühendiside ekecek tarlasını bakacak fenniyle. bütün memleketi doyurur sağlam izlenecek tarım politikası

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307