KARGI BELEDİYE BAŞKANI AKPINAR’IN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ.

Kastamonu’nun Tosya İlçesinin en yakın komşu ilçesi olan Kargı İlçe Belediye Başkanı Ahmet Hamdi Akpınar’ın cenazesi toprağa verildi.

KARGI BELEDİYE BAŞKANI  AKPINAR’IN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ.
banner278

buraya tıklayınız

SEDAT AGACIKOĞLU KASTAMONU(İHA)

Çorum ili Kargı ilçesinde 14 yıldır Belediye Başkanlığı görevini yapan Ahmet Hamdi Akpınar ( 55 ) yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak 28.06.2013 Cuma sabahı saat 07,30’da vefat etmiş idi.


  Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde dün vefat eden Başkan Akpınar’ın  cenazesi, sabah saatlerinde hastane morgundan alınarak konvoy eşliğinde Kargı’ya getirildi.Akpınar'ın cenazesi, üç dönemdir başkanlık yaptığı belediye binasının önündeki törenin ardından Mihri Hatun Cami'ne götürüldü. Öğle namazının ardından İl Müftüsü Mehmet Aşık'ın kıldırdığı cenaze namazından sonra ilçe mezarlığında toprağa verildi.


Cenaze törenine Merhum Akpınar’ın ailesi ve yakınları yanı sıra Çorum Valisi Sabri Başköy, Bir dönem Çorum valilik görevi yapan şimdi  Rize Valisi Nurullah Çakır, Ak Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Murat Yıldırım  eski İçişleri Bakanı Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, eski Devlet Bakanı Bekir Aksoy, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve komşu ilçe kaymakam ve belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, belediye personeli ile vatandaşlar katıldı.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2013, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER