Kardeşler Petrol Dualarla Açıldı

Kardeşler Petrol Dualarla Açıldı

Kardeşler Petrol Dualarla Açıldı
banner271

buraya tıklayınız
D-100 Karayolu üzerinde Samsun Yolu 3.Km. faaliyet gösterecek Kardeşler Petrol dualarla açıldı.  Saat 13:00 te yapılan açılış törenine Belediye Başkanı Kazım Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, MHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Yur, İlçe Vaizi Muhsin Özdemir ve davetliler katıldı.Akaryakıt  tesisi ve restoran olarak hizmete giren tesisin açılışında konuşan Belediye Başkanı Kazım Şahin Tosya’mızda hizmet zincirinin halkasına bir yenisinin daha eklendiğini söyleyerek  D-100 Karayolu’nda seyahat eden vatandaşlarımızın rahatlıkla dinlenebileceği bir mekan olacağını dile getirdi.  Tosya’nın tanıtımına olumlu katkı sağlayacak Kardeşler Petrol Yönetici ve sahiplerini kutladı.


Tesis sahibi İsmail Erol konuşmasında kendilerine yakın ilgi gösteren Tosya’lılara teşekkür etti.  İlçe Vaizi Muhsin Özdemir tarafından tesisin bereketli ve bol kazançlı olması için dua edildi.

Duadan sonra kurban kesildi. Önce restoran bölümünün açılışı gerçekleştirildi. Açılış kurdelesi Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Vaizi Muhsin Özdemir ve Recep Usta tarafından kesildi.  Restorandan sonra akaryakıt tesisinin açılış kurdelesi  yapılan duanın ardından Başkan Şahin, Vaiz Muhsin Özdemir  ve Niyazi Hoca tarafından kesildi. Açılıştan sonra davetlilere yemek ikram edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER