KAPIDER DUBAİ FUARINDA Bİ DÜNYA KAPI SATTI

banner294

Dünyanın en büyük yapı fuarı olan Big 5 Yapı Fuarı için Dubai’de bulunan Kapı Sanayicileri Derneği -KAPIDER yönetici ve üyeleri bir dizi ziyaretlerde bulundu.

KAPIDER DUBAİ FUARINDA Bİ DÜNYA KAPI SATTI
banner278

20-25 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyanın en büyük kapı fuarı olan Big 5 Yapı Fuarı’nda stant açarak ürünlerini dünyaya tanıtan KAPIDER üyeleri Dubai’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
KAPIDER Başkan ve üyeleri ilk olarak Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan’ı makamında ziyaret etti.  Ziyarete Ticaret Ateşesi Hasan Ünal ile devam eden KAPIDER Başkan ve üyeleri fuar ve Dubai hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Ziyaretlerin ardından açıklama yapan Başkan Metin Ekşi; “Duabi’de gerçekleştirilen dünyanın en büyük yapı fuarı olan Big 5 Yapı Fuarı’nda Tosyalı ihracat firmaları olarak ürünlerimizi tanıtıyoruz. Çeşitli bağlantılar gerçekleştirdik.
KAPIDER olarak Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan’ı ve Ticaret Ateşesi Hasan Ünal’ı makamında ziyaret ettik. Bilgi alışverişinde bulunduk. Artık Dubai’de de bir kapımız var. Tosya Kapısını dünya pazarında tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.
Kapıder standlarını ziyaret eden Arap yatırımcı ve müşteriler
özellikle '' [جوف TOSYA الباب السوبر
( Vallahi Tosya Kapısı Süper ) diye aralarında konuşmaları Tosya Kapıder üyelerini ve yönetimini oldukça memnun etti.


Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2016, 21:26

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
ASİLTÜRK
ASİLTÜRK - 5 yıl Önce

MAŞAALLAH RABBİM TOSYALI KARDEŞLERİN BEREKETİNİ ARTIRSIN.....

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif