JANDARMANIN 177 KURULUŞ YILDÖNÜMÜNDE KOMUTANLAR HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

banner294

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. Yıl etkinlikleri kapsamında İlçe Jandarma ekipleri Tosya Huzurevini ziyaret etti.

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

 KASTAMONU (İHA) - Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. Yıl etkinlikleri kapsamında İlçe Jandarma ekipleri Tosya Huzurevini ziyaret etti.

Yurt genelinde olduğu gibi Jandarmanın 177. Yıl kuruluş yıldönümü kutlama etkinlikleri Tosya’da devam ediyor. İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Sefer Sezer personel ile birlikte Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Yaşlıların elini öperek onların hal hatırını soran Jandarma Komutanı bir süre sohbet etti.  Ziyarette duygusal anlar yaşandı.  Oğlu da asker olan bir yaşlı, Jandarma personeline sarılarak ağladı. Hiç kimsesi olmayan bir yaşlı ise; “Benim ziyaretime gelen kimse yok. Siz bugün ziyaret ederek beni sevindirdiniz. Allah sizden razı olsun.  İlk defa bir ziyaretçim oldu.  Beni çok mutlu ettiniz. Kendi evladım ziyarete gelseydi bu kadar sevinmezdim” dedi.

Duygusal anların ardından bir yaşlının okuduğu Çanakkale Şiiri sessizce dinlendi.  Okunan şiir için yaşlıya teşekkür eden İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Sefer Sezer yaşlıların tek tek dertlerini sıkıntılarını dinledi.

Ziyarette yaşlılara gül takdim eden İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Sefer Sezer ve personel çikolata ikramında bulundu.  

   (SDA-Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif