İYİ PARTİ TOSYA İLÇE KONGRESİNDE CHP İLÇE BAŞKANINDAN İLGİNÇ AÇIKLAMA

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İYİ Parti Tosya İlçe Başkanlığı 3’ncü olağan genel kurul toplantısını yaptı. Toplantıya CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Baş, Madeni Eşya Odası Başkanı Yücel Gecioğlu, İYİ Parti geçmiş dönem ilçe başkanları Erdoğan Bodur, Ali Orhan Kıral ve Mustafa Güvenç, İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Kaan Erdem ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan CHP İlçe Başkanı İsmail Okuducu da toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, Millet Masası ve Millet İttifakı çalışmaları hakkı çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 1 hafta Önce

Bu nasıl haberciliktir ya hu? Siyasi ihtiraslariniz Türkçeyi anlamanın önüne mi geçti? Konuşmacı hatip, Sayın İlçe Başkanı güzel bir selamlamanin ardından mensubu olduğu partinin çalışmalarını, ittifakını, karşıdan gelen atakları örneklemelerle, betimleyerek anlatmaya çalışmış. Bundan doğal ne var? Ha şaşkınlığınız belki İsmail Hocanın kabadayı gibi konusmadigina. Asarım keserim demediğine, parmak sallamadığına. Hani ona alistirildik ya.

Bu arada İyi Parti Teşkilatının kongresi hayırlı olsun. Memlekette farklı fikirlerin de olması konuşulması iyi birsey. Veyselin de dediği gibi

Kim okurdu, kim yazardı?
Bu düğümü kim çözerdi?
Koyun kurt ile gezerdi
Fikri başka başk' olmasa

İrem Okuducu
İrem Okuducu - 6 gün Önce

Başkanımız çok doğru söylemiş.Ellerine,emeklerine sağlık.

İrem Okuducu
İrem Okuducu @İrem Okuducu - 4 gün Önce

Yanlış anlaşılmasın ben siyasetçi değilim.Ama emeksiz yemek olmaz ifadesini desteklerim.

Ahmet
Ahmet - 5 gün Önce

Eyyyyy Tısya haberleri, Logonuzun yanına yandaşı olduğunuz partinin amblemini koyun da tam olsun...Şimdi siz bu yorumumu yayınlamazsınız biliyorum, çünkü daha önce de sizi eleştirdiğim yorumlarımı yayınlamadınız. Ama olsun, sizin gibi düşünmediğimi bilin yeter

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307