İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANINDAN ŞOK İDDİA

banner294

İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANINDAN ŞOK İDDİA

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İYİ Parti Tosya ilçe başkanı Mustafa Güvenç gündeme dair yaptığı değerlendirmede son iki aydır Belediye Meclis kararlarının hiçbir yerde yayınlanmadığını ve bu durumun vatandaşların kafasını karıştırdığını söyledi.

İlçe Başkanı Mustafa Güvenç Belediye meclis kararları ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’ Bilindiği gibi Belediye meclisi her ayın ilk haftasında toplanır ve ilçe gündemine ait faaliyet, İmar konularında kararlar alınır. Son zamanlarda çoğu il ve ilçe belediye meclis toplantılarına basın davet edilerek şeffaf bir şekilde toplantı yapılır. Hatta size şunu söylemek isterim Meclis toplantıları Belediye Web sitesinden canlı olarak yayınlanır. Durum bu şekilde iken Tosya Belediyesi Meclis kararları son iki aydır başta Belediye Web sitesi olmak üzere hiçbir yerde yayınlamamıştır. Meclis kararlarının, itiraz süreleri geçtikten, 3-5 ay sonra topluca yayınlanmasının, bir anlam içermeyecektir. Çoğu ilçenin askı panosunun belediye Web sayfasında olduğu, Tosya belediyesinin de bu sisteme geçmesi gerektiği. Belediye Web sayfasında güncel imar planlarının acilen yayınlanması istiyoruz. Tosya Belediye Web sitesini ziyaret ederseniz en son ağustos ayı meclis kararı yayınlanmıştır. Güncel İmar planı Belediye web sitesinde neden yayınlanmıyor. Şimdi ben İYİ Parti ilçe başkanı olarak kamuoyu huzurunda Belediye Başkanına şunu sormak isterim her fırsatta şeffaf belediyecilik yapacağınızı ifade ediyorsunuz bu açıklamalarınız sonrasında acaba Eylül ve Ekim aylarında meclis toplantısı yapılmadı mı? yapıldı ise iki aydır meclis kararları neden yayınlanmıyor. Meclis Toplantıları Belediye Web sitesinden neden canlı yayınlanmıyor?

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan kaya
Serkan kaya - 2 yıl Önce

Valla abilerim hiç kızmayın bence adam gayet güzel bir konuya deyiniz bakın yapılanlar güzel yada kötü bu ayrı bir şey sana gösterileni görürsün evet ama ya gösterilmeyen bir durum var ise adam kötü birşey istemiyor ki gayet güzel bir dilekte haklı bir dilekte bulunmuş bana kalırsa

Yüksel Kara
Yüksel Kara - 2 yıl Önce

Hiç başka yapacak bir şey kalmadıda bunumu öne sürüyorsunuz önce yapılanları takdir et

Ahmet canli
Ahmet canli - 2 yıl Önce

Hayırdır dün bir bugün iki ne yapmaya calisiyon sen Tosya icinmi calisiyon muhalefetmi yapiyon

Realist Adam
Realist Adam - 2 yıl Önce

Muhtemelen birşey gizliyor olabilirler belki.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307