İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

banner294

İyi Parti İlçe Başkanı İstifa Etti!

İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
banner278
banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İyi Parti Tosya İlçe Başkanı Ali Orhan Kıral, ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Ali Orhan Kıral, “Gururla yaptığım ilçe başkanlığı görevimden bu akşam itibari ile ayrılma kararı almış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.
 İyi Parti Tosya siyasetinde sıcak gelişme yaşandı. İyi Parti Tosya İlçe Başkanı Ali Orhan Kıral, ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu. Ali Orhan Kıral, “Genel başkanımız sayın Meral Akşener başlatmış olduğu İYİLİK hareketinde 2019 yılında ilçe başkanlığı ile göreve başlayıp 2 yıldır Tosya ilçe başkanlığı görevini yürütmekteyim. Son dönemde işlerimin yoğunluğu ve aileme yeterli zaman ayıramam nedeni ile istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
H.Şen
H.Şen - 12 ay Önce

Hayırlı bir iş yapmışsınız...

Sinan alaca
Sinan alaca - 12 ay Önce

Siyaset adamı bitirir en güzel hareketi yapmışsın ailen ve kendi sağlığın için

Siyaset Siyaseti
Siyaset Siyaseti - 12 ay Önce

Kendileri ilçede Siyaset yapıyoruz adına onunla bununla oynayanların belirlediği göreve getirdiği birisiydi. Şimdi o da bugüne kadar onunla bununla oynayanlarla oynayacak gelecek kişiyi tahmin etmiş veya öğrenmiş ve o sebeple istifa etmiş olabilir. İlçede onunla bununla oynayanların elinden kendini kurtarmış.

Gerçek Siyaset
Gerçek Siyaset - 12 ay Önce

Yanında , arkasında duran paralı adamlar da istifa etmiş mi acaba? Yoksa onlar mı istifa etmesini istemiş.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298