İYİ Parti Seçim Miting Alanından İlginç Kareler

31 Mart Mahalli İdareler seçimine 6 gün kala İYİ Parti Tosya İlçe Teşkilatı Seçim Mitingi Düzenledi.

İYİ Parti Seçim Miting Alanından İlginç Kareler
banner271

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

31 Mart Mahalli İdareler seçimine 6 gün kala İYİ Parti Tosya İlçe Teşkilatı Seçim Mitingi Düzenledi.Mitin alanından dikkat çeken görüntüler objektiflerimize yansıyan dikkat çeken kareler.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 19:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
marko paşa
marko paşa - 1 yıl Önce

sırt üstü yatma kalk ayağa tosya - helal helal helal mustafa beye koray beye - süpriz isim mustafa bey kararımı değiştirdim

Hakkını Ver
Hakkını Ver - 1 yıl Önce

İYİ Partinin belediye meclisi 4. sıra adayı Sn. KEMAL SAKKAOĞLU Yüksek Mühendis tir. Geçmişte devlet büyüklerini yetiştiren İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ülkenin büyük üretim yapan fabrikaların da görev yapmıştır. Kendisi Tosya için kazanım olacaktır. Tosya Belediye ne çok faydalı olacak birisidir. Kazanması için oylar bu defe İYİ Partiye.

Bir Arkadaş
Bir Arkadaş - 1 yıl Önce

Sn. KEMAL SAKKAOĞLU zeki, çalışkan, tecrübeli, dürüst, bilgili ve donanımlı birisidir. Belediye meclis üyeliğini kazanması Tosya için büyük kazanç olacaktır. Kendisi eminim Tosya ya ve belediyeye çok faydalı olacaktır. Oylarımız bu defa hiç bir siyasi görüş ayrımı yapmaksızın iyi parti belediye meclisi 4.sıra adayı Yüksek Makina Mühendisi Sn. KEMAL SAKKAOĞLU için olacaktır. Kendilerine de başarılar diliyorum.

gurbetteki tosyali
gurbetteki tosyali - 1 yıl Önce

iyi parti 4.sira adayi kemal sakkaoglu makine yuksek muhendisidir.universite giris sinavinda siralamaya girmis birisi olup sirf tosya sevdasindan bulunmaktadir .tosyanin boyle basarili kisilere ihtiyaci vardir.kemal sakkaoglu birakin belediye meclis uyeligini bakanlik yapacak kapasitededir.

Samet
Samet - 1 yıl Önce

Allah’ın izniyle taze siyasetçilerle iyi olucak işAllah tosyam işimi bilir..

SIRADAKİ HABER