HASAN BALTACI MECLİSTEN ULAŞTIRMA BAKANINA SORDU '' TOSYA KAVŞAKLARI NEDEN YAPILMIYOR ? ''

banner294

HASAN BALTACI MECLİSTEN ULAŞTIRMA BAKANINA SORDU '' TOSYA KAVŞAKLARI NEDEN YAPILMIYOR ? ''
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

CHP Milletvekili Hasan Baltacı Tosya’nın kanayan yarası olan ve sık sık ölümlü ve maddi hasarlı Trafik Kazaları ile gündeme gelen Tosya Kavşaklarının neden yapılmadığını meclis gündemine taşıdı.

Her zaman olduğu gibi Tosya’nın sesini mecliste duyuran yine CHP Milletvekili Hasan Baltacı Meclis mikrofonlarından ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına soru önergesi ile seslenen Baltacı: “ Tosya ilçesinde kanayan bir yara olan Kavşakların ve diğer sorunlarının neden çözülmediğini sordu.

Milletvekili Hasan Baltacı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına verdiği soru önergesi sonrası Bakanlık Tosya'daki ulaşım ve Kavşaklarla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
MesutBÜYÜKYUMAk
MesutBÜYÜKYUMAk - 1 yıl Önce

Tosya Millet vekili çıkartmadı belki ama Kastamonu dan bi Vekil Çıktı tüm Vekilim diyenlere Taş çıkarttı bu işin nasıl yapılacağını nasıl yapılması gerektiğini öğretti Gönül isterdi ki İktidar partisi ve ortağının Vekilleri de Hasan BALTACI nın hiç değilse yarısı Kadar Aktif olsalar sahada olsalar Kastamonu nun Tosya nın ve diğer ilçelerimizin sorununa Ayrım yapmadan 37 plaka ile temsil edilen her yere eşit bi şekilde hizmet yarışında olsalar ama iktidar ve ortağının Vekilleri deve kuşu misali kafalarını kuma gömüyor

Dikmenli
Dikmenli - 1 yıl Önce

Arkadaş iki tane akp vekili var biri Tosya için ağzını açıp konuşmuyor tosyadan oy almayan CHP vekili tek başına birşeyler yapmaya çalışıyor ve bunu Tosya halkı görmezden geliyor ee nedemisler insanlar ha edildiği gibi yönetilir ..

Yorumcu
Yorumcu - 1 yıl Önce

Tosya yolu, Tosyaya faydalı olmasın, yolu kullananlar ilçeyi ziyaret etmesin düşüncesi hakim. Tosya yolu 2021 yılı yatırıma alınmış, yolda ölümlü ve hasarlı kazalar olmuş, kimin umurunda

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 1 yıl Önce

Suluca köyü Üst geçidi ve kavsaginin esamesi yok Suluca köyünün sahipleri günaydın

Orhan Sefer
Orhan Sefer - 1 yıl Önce

Kastamonu kara yollarına dilekçe verdim ne arayan ne soran var daha kaç candaha verilme köylere bakan bir yetkili yok maalesef

Kutalmış
Kutalmış - 1 yıl Önce

Adamın sorduğu soruya baaak, verdikleri cevaba bak. Soruların yarısından fazlasının cevabı verilmemiş. 4. ve 7. bölge hudutları arası ne zaman sıcak asfalt olacak, olacak mı? diye mi sormuşlar? Soruların yarısının cevabı yok zaten... Köpeksiz köy buldular değneksiz geziyolar.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298