Haber Sitemizin Gündeme getirdiği D-100 de Sıcak Asfalt atıldı

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi Çorum kavşağında www.tosyahaberleri.com haber sitesinin gündeme getirdiği 21 Haziran 2017 tarihli manşetinde ‘’ Tosya D-100 Karayolunda Şok Görüntü ‘’ haberimiz sonrası yetkililer harekete geçerek D-100 karayolunun bozuk olan bölümüne sıcak asfalt attı.  

www.tosyahaberleri.com haber sitesinin 1 gün önce gündeme getirdiği haberde Kavşak çalışmalarında ki gecikme nedeni ile araç trafiğinin yan yollardan verildiği fakat bu yollarında engebeli ve büyük çukurlardan oluştuğu gündeme getirildi. Araç sürücüleri kasislerden ve çukurlardan kaçmak için çoğu zaman trafiği zor duruma düşürdüğü ve Trafik Kazalarına neden olunduğu yazıldı.

Haberimiz sonrası ilçe yetkileri ve karayolları hareket geçerek 1 günde bozuk ve çukur dolu yaklaşık 2 km alana sıcak asfalt atarak bir nebze olsun yaşanan sıkıntı ve trafik güvenliği ile yoğunluğunu azaltmış oldu.

Haberde bahsi geçen D-100 karayolunda gerekli çalışmaları yapan tüm yetkili ve çalışanlara www.tosyahaberleri.com haber sitesi olarak teşekkür ederiz.  

  (SDA-

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 02:23

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yolcu
Yolcu - 6 yıl Önce

Ben yolcu diye yorum yazıyorum site bu yorumları yayınlamıyor işte yol işte yol övünen övünsün 3. Büyük kavsakkkk

Salim KAYNAR
Salim KAYNAR - 6 yıl Önce

Sedat kardeş ilgililer uyuyor mu, illaki haber yapılıncamı müdahale edecekler

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307