GÖLKÖY MEZUNLARI TOSYA’DA BULUŞTU

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Kastamonu Gölköy Vakfının organize ettiği Gölköy Enstitüsü, Gölköy Öğretmen Okulu, Gölköy Öğretmen Liseleri mezunlarının yıllık toplantısı için buluştular.

GÖLKÖY MEZUNLARI TOSYA’DA BULUŞTU
banner278

buraya tıklayınız

SEDAT AGACIKOĞLU
KASTAMONU(İHA)Tosya Cumhuriyet meydanında sabah saat 09,00 da toplanmaya başlayan mezunlar aile çay bahçesinde açılan fotoğraf sergisini gezerek hasret giderip çay içtiler. Toplam 400 Gölköy mezunun katılımın olduğu program Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’inde tören alanına gelmesi ile saat 10:00 da Atatürk Anıtına çelenk sunumu saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

 Açılış konuşmaları sonrasında yaklaşık 2 yıl önce Yetenek Sizsiniz yarışma programında finalde yarışan Dr.Erdinç Özden yönetiminde  40 öğrenciden oluşan Horon Folklor ekibi horon gösterisi sundu. Tosya Cumhuriyet meydanında yapılan program sonrası Gölköy mezunları İlçe Müftülük konferans salonuna hareket ettiler.

Müftülük konferans salonunda bir araya gelen Gölköy mezunları açılış konuşmaları sonrasında tertip komitesine plaket verilmesi ve müzik şöleni ile devam etti.

 İlçe müftülük salonundaki program bitiminde Tosya Belediyesinin araçları ile  Bağ Evi gezisi ve yemek ikramı ile sona erdi.

   

HABER ULUSAL BASINDA

//www.haberler.com/kastamonu-golkoy-mezunlari-tosya-da-bulustu-4759029-haberi/

//www.gazeteoku.org/yerel-haberler/Kastamonu-Golkoy-Mezunlari-Tosyada-Bulustu.php

//www.haberyurdum.com/kastamonu-golkoy-mezunlari-tosya-da-bulustu-63418h.html

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2013, 13:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
sadettin
sadettin - 1 yıl Önce

hepsine saygılarımı gönderiyorum.

SIRADAKİ HABER