EN BAŞARILI MHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI ANKETİNE SENDE KATIL TOSYA

banner294

EN BAŞARILI MHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI ANKETİNE SENDE KATIL TOSYA
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Ülkücümedya haber sitesi tarafından düzenlenen ankette en başarılı MHP'li Belediye Başkanı Kim sorusu vatandaşlara soruluyor.

Ankette Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'de bulunmaktadır. Başkan Kavaklıgil 31 Mart seçimleri öncesinde ve sonrasında yapmış olduğu başarılı icraatla Tosya'da tüm vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Dünya'yı ve ülkemizede etkisi altına alan Covid-19 (Korona Virüs) döneminde bile ilçede Belediyecilik hizmetini aksatmadan başarılı bir şekilde yürüten Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve ekibi esnafın ve vatandaşın hep yanında oldu.

Sizlerinde desteği ile daha iyi yerlere gelecek olan Başkan Volkan Kavaklıgil'e şimdİ ankette oylarımızda destek olma zamanı

ANKETE SENDE KATIL TOSYA

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 22:16

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deha
Deha - 2 yıl Önce

Kaldırım taşı döşemeyle pirket taşı döşeme ile her yıl aynı tuvaleti tamirat la belediye başkanı olunmuyor sayın volkan Başkan şu an okadar yanıldıgımı düşünüyorum ki sana oy verdim için insan bir tane ercuman olarak mimar almazmı tosyada iki tane Başkan oldu birtanesi karakülle birtanesi kazım şahin gerisi koltuk sevdası

sehri
sehri - 2 yıl Önce

MEMNUN DEĞİLİZ. YÜZÜMÜZE BAKILMIYOR. İLGİ YOK TORPİL ÇOK.

secil
secil - 2 yıl Önce

Maalesef sana oy yok. Çünkü çok başarısızsın

Fth
Fth - 2 yıl Önce

Bırakın kardeşim anketi flan kastamonuda bi yazı yazan gazeteci şahsa neden belediye başkanı yada mhp tosya başkanı niye cevap vermedi bunu sorun başkana??

kartal
kartal - 2 yıl Önce

torpille işe aldıkların kullansın oyu bence. ya da belediyenin resmi arabasıyla keyfi gezenler de verebilir. ya da günde 2-3 saat belediyeye uğrayıp çarşıda esnaflık yaparak maaş alan dava arkadaşların (!) da verebilir.

Murat kurtcuoglu
Murat kurtcuoglu - 2 yıl Önce

Bütün herkesin yardımından koşan büyuk kuçük demeyen bir kardeşimiz vebaşkanımız Allah yar ve yardımcın olsun hepimiz seninleyiz başkanı m

Sait ESE
Sait ESE - 2 yıl Önce

Başarılı olduğunu biliyorum

Gulsrn eken
Gulsrn eken - 2 yıl Önce

Yolun açik olsun başkanim Allah yar ve yardimcin olsun


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298