Ekmek ve Pide Zammı sonrası ilk açıklma

banner294

Ekmek ve Pide Zammı sonrası ilk açıklma
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necati Taşçıoğlu son ekmek ve pide zammı sonrası  www.tosyahaberleri.com haber sitemize açıklamalarda bulundu.

Oda Başkanı Necati Taşçıoğlu son günlerde ilçe gündeminde olan Ramazan öncesinde yapılan Ekmek ve Pide zamları sonrasında yaptığı değerlendirmede ‘’ Ramazan öncesinde yapılan ekmek ve pide zammı odamız kaynaklı bir durum değildir. Odamız üye gruplarından Fırıncı esnafımız yaşanan ekonomik sıkıntıları ve maliyet hesaplarını kendi aralarında yaparak Kastamonu Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanlığına müracaat ettiler. Tüm Kastamonu ilçelerinde faaliyet gösteren Fırıncılar esnafının zam talebi sonrasında ilçemize gelen Kastamonu Esnaf ve sanatkârlar Odası yetkilisi ile ilçemiz ilgili ve yetkili kurumlar ,İlçe Tarım Müdürlüğü yetkililerinin de katıldığı toplantıda fiyat belirlemesi yapıldı. Sonrasında yapılan yeni Ekmek fiyat listesi onaylanmak üzere Kastamonu Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanlığına gönderildi ve onaylanarak Tosya Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odamıza geldi. Bizde Odamız üyesi Fırıncı esnafımıza listeyi verdik. Benim şahsi fikrimi soracak olursanız bir vatandaş olarak Ramazan öncesi yapılan bu zamma bende karşıyım’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2022, 17:32

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut aşgın
mahmut aşgın - 11 ay Önce

tüm esnaflarda sıkıntı var ama ramazan öncesi zam yapılması hoş değil vatandaş zaten zor durumda fırıncı esnafı biraz elini taşın altına koyması lazımdı ramazandan sonra olabilirdi

besevlerli
besevlerli - 11 ay Önce

Ne yapsin adamlar 2 TL te ekmek satip reaulta mi binsinler insaf yahu onlarinda hakki var tirilyonluk arabalara binmeye.......

Mustafa Nihat Ağacıkoğlu
Mustafa Nihat Ağacıkoğlu - 11 ay Önce

Bu karşı olmanın karşılığını verin o vakit. Sadece beyanda bulunmak yeterli olmasa gerek. Sadece birileri kitabına uydurup vatandaşa zulmediyor deyin. Haksız kazanç vicdansız uygulama vardır deyin. Yönetenler zulme teşne oluyor bu haksızlığa göz yumuyor deyin. Karşı olmanın karşılığını verin o zaman!

Bşk
Bşk - 11 ay Önce

Yeni bşk elinden geleni yapıyor bu ekonomik sıkıntılar inşAllah bitecektir

tosyalı
tosyalı - 11 ay Önce

dedikya artık gunlerce bu konunuşlur millete dert olur.dediğimiz çıktı

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307