Dünya Ormancılık Gününde Tosya'da Dikkat Çeken Fidan Dikimi

banner294

21 Mart Dünya Ormancılık Günü etkinliklerle kutlandı.

Dünya Ormancılık Gününde Tosya'da Dikkat Çeken Fidan Dikimi
banner278

Tosya Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Üçolukları Mevkii’nde düzenlenen kutlama etkinliklerine Kaymakam Yusuf Cıbır, Garnizon Komutanı J. Yzb. Sefer Sezer, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Hüseyin Dinçer, İlçe Müftüsü Basri Bektaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Tapu Müdürü Mustafa Esen, Dr. Ender Alkan, Tosya Orman İşletme Müdürü Alpaslan Kadı, Orman İşletme Şefleri ve personeli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Tosya Orman İşletme Müdürü Alpaslan Kadı; “Yaşadığımız şu günlerde tüm dünya ve özellikle ve içerisinde bulunduğu Ortadoğu coğrafyasında meydana gelen savaş ve terör olayları insanlık üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu meşakkatli günlerin bir an evvel atlatılmasını şehitlerimize Allahtan rahmet ve  gazilerimize ve yaralanan vatandaşlara Allah’tan şifa diliyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından ağaçlandırma sahasına Kaymakam Yusuf Cıbır ve protokol üyeleri tarafından fidan dikildi.  
Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
atilla
atilla - 6 yıl Önce

diğer parti ilçe başkanları öldü mü yoksa adam yerine konmuyor mu Orman işletme müdürü diğer parti başkanlarını davet mi etmedin davet ettinde gelmediler mi sorumu cevaplarsanız memnun olurum

ilayda
ilayda - 6 yıl Önce

haberin başlığını görünce öenmli bir durum var zannedersin içini okuyunca sıradan bir habaer

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif